Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy magyarázzam el a fodrászo...

Hogy magyarázzam el a fodrászomnak?

Figyelt kérdés
Szóval, kb vállig ér a hajam, de nem tetszik, hogy a vége olyan tömzsi, egybedarab, kocka alakú, durva. Inkább szeretném, ha lágyabb, elvékonyodó kicsit tépettre hasonlító lenne, de eddig még nem bírtam elmagyarázni senkinek. Valaki tudna segíteni?
2016. febr. 1. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Kérj tépett, ritkított fazont, de azzal számolj, hogy ha alapból nem vékonyszálú a hajad, akkor azt semmilyen technológia nem fogja szálkássá tenni. A tépés valamennyit segíthet, de alapjaiban nem változtatja meg a hajad szerkezetét.


Vigyél egy fotót a fodrásznak az "álomhajról".

2016. febr. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Keress neten képet, ami olyan, amit szeretnél. Vidd el magaddal és az alapján talán el tudod neki magyarázni, hogy mit szeretnél.

De szerintem ebből simán érti, hogy ne legyen egybe az alja, hanem lágyabb legyen a vége.

2016. febr. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérd a fodrászt, hogy a hajvégeidet puhítsa át mélypontvágással. Ha normális szakember, tudni fogja, hogy mit kell tennie.
2016. febr. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszonoom, valami hasonlóan szakszerűre gondoltam egyébként, mert úgy tűnt, hogy nem mondom elég érthetően laikusként:)


De mindenki másnak is köszönöm a válaszát :)

2016. febr. 1. 18:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy fodrász abból is megérti, ahogy leírtad. :)
2016. febr. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!