Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Középbarna hajat vörös hajszín...

Középbarna hajat vörös hajszínező befogja?

Figyelt kérdés

Illetve kijön belőle? Egyszer használtam fekete hajszínezőt. Nem festéket, színező volt és halványult de soha nem jött ki belőle teljesen... Lenőtt. És ezt nagyon nem akarom még egyszer. Ha befogná a hajam a vörös esetleg tudnátok ajánlani olyan hajszínezőt ami 100% teljesen kijön?


[link] kb ilyen a hajam


[link] ilyen szeretnék lenni


vagy esetleg ilyen :

[link]



Amelyik lehetséges.



2016. febr. 1. 12:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Amit akarsz világosabb jóval a hajadnál, szóval színezőtől nem lesz ilyen, csak vöröses fényt ad a hajadnak, ami max fényben látszik majd. A tartós színező pedig sose kopik ki teljesen.
2016. febr. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen,tartós hajszinezot mar használtam es nagyon nem orultem mikor a fekete igazából sosem jott ki. koszi a valaszt amigy. hallottam errol a " joanna " nevu hajszinezorol ami elvileg meg szoke hajbll is kijon kb 3-4 hajmosas utan. szerintem ki fogom probalni. 350 ft ba kerul annyirrt meger egy probat:) max enyhen voroses lesz es legalabb lesz elkeozelesem hogy allna nekem.
2016. febr. 2. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!