Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ismer valaki Budapesten olyan...

Ismer valaki Budapesten olyan fodrászt aki tud szép szürke hajat festeni?

Figyelt kérdés
Szerettem volna befestetni a hajam szürkére, elmentem egy fodrászhoz, mutattam neki képet arról, hogy milyenre szeretném. Azt mondta megtudja nekem csinálni a végeredmény mégsem olyan lett amilyet kértem és elég nagy összeget kellett érte fizetnem. Szeretnék találni egy megbízható ügyes fodrászt, aki nem csak mondja, hanem tényleg megtudja csinálni azt amit kérek.

2016. febr. 2. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Elvileg mindegyiknek tudnia kell, alap dolog. Egyébként meg ha nem jól sikerül, szólj hogy javítsa ki, addig nem szabad fizetni, hiszen nem is azt kaptad amit kértél, nem volt értelme az egésznek.

Esetleg ha hasonló lett, akkor tegyél fel róla képet, meg arról amit szeretnél, és segítünk, lehet hogy otthon is megoldható...

2016. febr. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Hairskul Budapest Pozsonyi út 50. Én Mary-hez jártam, nagyon ügyes, csak ő tudta nekem megfesteni azt a hajszínt amit akartam.

2016. febr. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!