Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Legjobb hajvég ápoló olaj?

Legjobb hajvég ápoló olaj?

Figyelt kérdés

Olyan kellene nekem mint amit a fodrászok használnak, a hajvágás végén azok a nagyon finom illatú olajok amit már a frizura száraz állapotában visz fel a hajvégekre..aztán illatozok mint egy komplett virágoskert és isteni lesz tőle a hajam tapintása.

Hölgyek segítség😊



2016. febr. 3. 00:41
 1/6 A kérdező kommentje:
helyesbítek; nem csak olajok érdekelnek, hisz ezek nem minden esetben azok..:) lényeg hogy használjon és illatozzon
2016. febr. 3. 00:50
 2/6 anonim ***** válasza:
Fodrászkellékesben keress ilyesmit, márkákat nem írok, mert nem mindenhol ugyanazokat árulják, de sokféle jó van.
2016. febr. 3. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A hajvégekre argánolajat használnak általában.

A másikat finish spray-nek hívják, sokféle van belőle. Azt fújják a végén a hajadra, és attól olyan illatos. :)

Fodrászkellékesnél tudsz beszerezeni. Ezek drága dolgok, viszont sokáig elég.

2016. febr. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem eddig a Milk Shake argán olaj vált be, bár nem az illata, (nekem túl erős) hanem a hatása miatt. Isteni puhává varázsolja a hajvégeimet. A drogériás hajvégápolók és olajok nálam nem érnek semmit, ez viszont szuper.

[link]

2016. febr. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igazából sok a lehetőség, hajban maradó balzsam, kifésülő spray és hajvégápoló terén is.

Nekem hajvégápolónak a tiszta argánolaj vált be, de az büdös. Mint egy kecskeól. Cseppentettem bele rózsaolajat, ami máris duplájára drágította a kencémet, és olyan, mint rózsabokor a vén kecskeól mellett... Nem tartós, de amíg tart kellemetlen.

Aminek az illatát kedvelem, az a rózsaszín Elseve kifésülő spray, de az meg az ápoláshoz nem tesz hozzá túl sokat, csak hajparfümnek használom.

Persze mindenkinek más válik be.

2016. febr. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szerencsére nem törik nagyon a hajam, inkább csak a puhább tapintás és illat miatt kéne😊

Köszönöm az ötletelet:)

2016. febr. 3. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!