Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Genetikailag beesett, karikás...

Genetikailag beesett, karikás szemek ellen segít bármilyen praktika, olaj, stb?

Figyelt kérdés
Már amióta az eszemet tudom karikások a szemeim és bizony ront az amúgy se tökéletes megjelenésemen. Nem elfedni, elüntetni akarom őket. Szerintetek segít bármilyen praktika, olaj, stb ezen?

#szem #szürke karikák
2016. febr. 3. 23:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, max plasztikai sebész tud ezen alakítani.
2016. febr. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem igazán, ha genetikailag pl kevés zsíszövet van a szemed alatt, akkor az mindig olyan lesz (nekem is ilyen van). Vannak egyébként beavatkozások, hogy ezt a területet feltöltik ilyen-olyan töltőanyagokkal, ha nagyon zavar nézz ennek utána.
2016. febr. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én próbálkoztam, aludtam, ittam, borogattam, kentem, semmi. Nem tudom plasztikai sebész mit tud ezzel kezdeni, de egyébként csak a tripla adag jól fedő korrektor a megoldás, bár nekem akkor is látszik, hogy beesett. Egyszer próbáltam rá hyalurlonsavas krémet, attól meg "táskás" lett. :(
2016. febr. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap volt indexen cikk...

Nem próbáltam, valami olajba kávét meg talán borsot kevert és azzal kenegette. Nem próbáltam, kicsit szkeptikus vagyok vele kapcsolatban. Mindenesetre ha kipróbáltad írj vissza, sikerült e valamit elérni

2016. febr. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Mellékelek 2 képet, hogy lássátok miről beszélek: [link]


Ui: Bocs,nem vagyok túl szép. :/

2016. febr. 4. 13:57
 6/8 A kérdező kommentje:
2016. febr. 4. 14:00
 7/8 anonim válasza:
A fiamnak is sokszor karikás a szeme, de ő kozmetikushoz jár és a masszírozás jót tesz neki. A kozmetikusom smink előtt 10 percre megmasszírozza az arcát.
2016. febr. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem neked is, mint a legtöbb embernek egyèbkènt, mèlyen ülő szemeid vannak. Ez azt jelenti, hogy a szemöldökcsont kijebb van, mint a szemed. Ez àltal àrnyèkot vet a szem alatti rèszre is, amitől karikàsabbnak tűnik. De az emberek többsègènèl ez genetika. Ha nagyon zavar, talàn hasznàlj szìnkorrekciós korrektort, de lehetőleg nagyon keveset. Az essence-nek van ilyen rózsaszìnesben ès sàrgàban (nekem nem hasznàlt, de valaki meg a touch eclat termèkèhez hasonlìtja, aminèl az essence jóval olcsóbb). Illetve kipróbàlhatsz koffein pakolàst (àztass ki 2 zöldtea filtert, ès tedd a szemeid alà), esetleg kenhetsz rà e vitaminos olajat vagy c vitaminosat. Ès igyàl sok folyadèkot, hasznàlj könnyű, parfűm ès parabèn mentes hidratàlót. Eltűntetni semmi nem fogja, de valamennyit hasznàl.
2017. nov. 14. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!