Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Borzasztóan zsíros T-zóna...

Borzasztóan zsíros T-zóna ellen valami hatásos praktika?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Segítségeteket szeretném kérni, ti mit tesztek gyöngyözően zsíros T-zóna (homlok, orr) ellen? Olyan, mintha "izzadnék", pedig nincs is melegem.


Több mint fél éve jött először elő, azóta mindig bőrgyógyászatra járok... Felírt a dokinő mosdókenőcsöt, de egész egyszerűen már több mint 4 hónapja használom, de semmit nem ér.

(Csak azok válaszoljanak, akik már tapasztalták ugyanezt)


Előre is köszönöm a válaszaitokat!



2016. jan. 20. 10:52
 1/2 A kérdező kommentje:
20/F
2016. jan. 20. 10:53
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem ugyan ez volt a problémám, 1 év alatt sikerült helyrehozni. Nekiálltam sportolni, egészségesebben étkezek és élek. Hidd el, nagyon sokat számít! Az arcápolási rutinomat is lecseréltem. Fontos, hogy minél kíméletesebb arclemosót használj, semmiképpen se szappant. Kisbabáknak készült fürdetők pl nagyon jók, én is olyat használok. Mert minél jobban kiszárad a bőröd, annál több faggyút termel majd. Keress olyan arcmaszkot, amiben kaolin van. Én ezt használom [link] de utána hidratálni kell, olyan krémmel amiben nincs olaj, hanem mondjuk aloe vera vagy hialuronsav inkább. Mert a maszk kicsit szárítja a bőröd és ha nem hidratálod vissza, akkor megint zsíros lesz. De ez sem fog csodát tenni, szomorú, de arra ne számíts, hogy egy db csodakence elmulasztja a bajod, ahhoz radikálisabb változás kell. Továbbá lehet kapni mattító kendőket, amivel fel tudod itatni a felesleges faggyút nap közben, de ezt egy db wc papírral vagy zsepivel is megteheted. Sok sikert :)
2016. jan. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!