Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötét haj világosítása?!

Sötét haj világosítása?!

Figyelt kérdés

Véleményt es segítséget szeretnek kérni!

Eredeti barna (ez az igazi semmilyen kb grafit színű ) hajam, másfél évig volt vörösre festve, mostanra meguntam a napfényben tuzvorosen csillogó hajam, ezért gondoltam elkezdtem kicsit vissza fogni vöröses barnára, inkább a barna hangsúllyal!

Tettem ra az utóbbi hónapokban nehány hangzatos festéket pl red brown es most utoljára "sötét gesztenye barna" névre hallgató festéket.

A végeredmény nagyon nem tetszik :/ szoba fényben szinte fekete foleg a vege, napfényben meg persze erősen bele csillan a vörös, de nagyon nem jön at ez a variáció igy egyutt, nem is all jol!

A kérdés az lenne hogy ebből eltudnek-e érni valami lágyabb barnát? Gondolom most mar bármilyen sötét barna festéket teszek ra, csak egyre feketebb lesz. Es ha valami vilagosabbal próbálkozom? Nem vilagosodna picikét? Esetleg próbáljam meg a dm-Ben kapható colour B4 festek eltavolitot? Vagy csak a fodrász a megoldás?

Koszi előre aki végig olvasta es ir valami tanácsot!



2016. febr. 5. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Nézd, összevissza festetted a hajad, ne csodálkozz, ha nem tetszik az eredmény...

Fodrász, de mondd el neki az egész sztorit, és majd kitalál valamit, ha lehet.

2016. febr. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A színleszedők nagyon jól boldogulnak a profi hajfestékekkel, sajnos a bolti cuccokat sokkal nehezebb kiszedni a hajból. Még fodrásznak is nehéz lehet, esetleg többszöri művelet, ami az árban is tükröződik.
2016. febr. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Világos festéktől max a hajtöved lenne világos, a többi meg még rosszabb, foltos... fodrászhoz menj.
2016. febr. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a bolti festékkel, sőt ammonia mentessel is elértem világosodást. Persze több árnyalattal kell világosabbat venni mint amit szeretnék elérni. A barna árnyalatok általában sötétitenek. Borostyánszőkétől szép világos gesztenyés árnyalatot kaptam a sebarnára kopott hajamon.
2016. febr. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!