Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lány vagyok, és egy kicsit...

Lány vagyok, és egy kicsit látszik a bajszom. Mivel szőrteleníthetném ott? Mit csináljak, hogy ne látszódjon a bajuszom?

Figyelt kérdés
2016. febr. 6. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van egy kis pihe az orra alatt, de valószínűleg csak közelről látni. Ha nagyon vészes akkor menj kozmetikushoz, pikk pakk leszedi gyantával.
2016. febr. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tetszik, hogy feltételezed, hogy egy lány csak pihésen lehet szőrös.


Kérdező, ki kell próbálni, hogy neked mi jön be. Kozmetikust javasolom én is, bár soha nem jártam még ilyen helyen.

2016. febr. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a gyantától kipattogzott, így csipesszel szedem. Max 10 perc az egész.
2016. febr. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet venni arra való gyantát (Avon-nál is van, de pl a dm-be is kapsz ilyet). Én azt használom.
2016. febr. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A gyantától nekem kipattog, pici fehér pattanásaim lesznek. Szemöldökcsipesszel szoktam kiszedni.
2016. febr. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 KoleszI válasza:
Csipesz, gyanta vagy tudod szökiteni es akkor kevesbe latszik.
2016. febr. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!