Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Leborotváltam a kézszőrömet...

Leborotváltam a kézszőrömet visszanőtt és még rosszabb. Mit tegyek hogy ne látszódjon?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és világ életemben zavart hogy lány létemre szőrös a kezem. Hirtelen felindulasbol leborotvaltam tavaly. Eleinte jó volt aztán szúrt és most hogy teljesen visszanőtt fekettéb, több és hosszabb... mit tegyek hogy ne látszodjon? Kritikat nem kérek tudom hogy hülyeséh volt, rendes válaszokat várok!

2015. szept. 24. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Elmész kozmetikushoz,és legyantáztatod,egy idő után ritkább lesz.
2015. szept. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vegyél epilátort vagy gyantát és azzal szedd le.
2015. szept. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elég szerencsétlen vagy, én is borotválom már mióta, ha visszanő, tiszta foltos és kopott.
2015. szept. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is így jártam. Azóta rendszeresen borotválom. 18L.
2015. szept. 25. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Epilátorral vagy gyantával szedd le.
2015. szept. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gratulálok. Eszembe nem jutna ilyne hülyeség. :D De a dorgálás gondolom nem segít úgyhogy csak annyit tudok mondani gyantázd vagy epilláld és akkor nem szúrósan nő vissza így ritkábbnak is fog majd tűnni idővel. Persze borotva után fájni fog mint a rohadalom elsőre de majd megszokod.
2015. szept. 26. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!