Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Intimgyanta 1szer el akarok...

Intimgyanta 1szer el akarok menni intimgyantára, kozmetikushoz. Ha felfekszek, bugyit mindenképp le kell venni? Csupaszra akarom. és ha fekszek, pl mennyit lát a punciból, csiklóból? Szégyenlős vagyok

Figyelt kérdés
2016. febr. 6. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Változó. Egyik kozmetikus leveteti a bugyit, a másik nem. Akihez jártam régebben nem vetette le, hanem mindig félre kellett húzni egyik illetve másik irányba. Ilyenkor célszerű nem a legszebb bugyiban menni, mert gyantás lehet. Az ajkakat nem húzzák szét, a csiklót nem nézegetik. Emiatt kár szégyenlősnek lenni.
2016. febr. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kozmetikus vagyok, nalam a legtobben leveszik, en is jobban szeretem, gyirsabban haladok, es hidd el nekem is olyan van mint neked es egyatalan nem erdekel :D mondhatni "darab-darab" , mint a nogyogyasznal.. :)
2016. febr. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Zolinak puncija van! Legalább a neved ne írd ki hülyegyerek!
2016. febr. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 opened paradise ***** válasza:

Nevében a sorsa. Most komolyan! Szerinted,ha nem kéne odanéznie???

Jobban zavarná a kukacod:'D

2016. febr. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyszer volt itt egy kérdés, hogy adja-e a kérdező a születendő lányának a Zoltána nevet. Őt sikerült lebeszélni, másokat, úgy tűnik, nem...
2016. febr. 7. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is voltam egyszer, bugyi nélkül szokták, könnyeben férnek hozzá és nem lesz gyantás, amúgy mondta is a kozmetikus csaj hogy naponta lát és tekintve egyesek milyen szegényes higiéniával jönnek be az égvilágon nem zavara egy normális, bár kicsit bizarr volt mindennapi dolgokról csevegni miközben "ott" tépkedett :D
2016. febr. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, a csiklód miatt vagy szégyenlős?
2017. máj. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!