Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy elkeseredett 14éves lány...

Egy elkeseredett 14éves lány vagyok. Szép akarok lenni, valakinek nincs valami otlete, hogyan lehetnek az? Valaki? *Szomorú smiley*

Figyelt kérdés

Mindenhol csak szep lanyokat latok..akarhova nezek..es mar nagyon elegem van, hogy en nem vagyok az..

Segitsen valakiiiiiii



#külső #szomorú #fontos #Szep akarok lenni
2015. nov. 4. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mit értesz szépség alatt?

Vannak természeti adottságok, amiket bizonyos mértékig tudsz változtatni. Az arcformádat például nem tudod megváltoztatni, de a bőrödön tudsz javítani. Persze itt is kinek mi válik be, de én őszintén az olajra szavazok. Tudom, ilyenkor sokan arra gondolnak, hogy attól csak még olajosabb lesz az amúgy is olajos bőröd, vagy semmit nem használ, ha száraz, stb., de ez nem igaz. A természetes, növényi olajok, gondolok itt a kókusz, mandula, citromfű és hasonló olajokra, rengeteget segítenek. Fontos, hogy finomítatlan olajat vegyél. Röviden: pattanáscsökkentő (nekem teljesen eltűntek tőle), szárazságra és zsíros bőrre jó, fényesíti és erősíti a hajat, körmöt és sminklemosónak is jó.

Először viszont a biztonság kedvéért végezz teszteket, hogy nem-e vagy valamelyikre allergiás, és érdemes többet is kipróbálni, mert bár nekem a kókuszolaj vált be, lehet, hogy neked a mandulaolaj fog.

Nem tudom, neked vannak-e esetleg striáid, nekem ennyi idősen a combom belső felében volt néhány. Terheseknek való krémet szinte az összes drogériában kapni, én azt használtam rá, és teljesen elhalványultak (de egyébként bőrfeszesítő hatása is van).

Száraz/zsíros hajra különböző olajok, bőrbarát tusfürdő és sampon (natúrkozmetikum) jó.

És persze teljesen igaz a mondás, hogy a szépség belülről fakad. Ezt most nem csak a kedvedre értem, de ha kevés vizet iszol, zsíros kajákat eszel, akkor könnyebben lesz zsíros/száraz bőröd, karikás szemed, stb. Szóval a táplálkozással kezd.

Nyilván a megfelelő mértékben felvitt smink is szépít, de itt is fontos, hogy jó márkákat válassz. Nem kell, hogy ismert vagy drága legyen, sminkekből is vannak természetes alapanyagú, bőrbarát natúrkozmetikumok.

Most így ennyi jutott az eszembe, ha mondasz egy konkrét problémát, akkor talán tudok még néhány tippet.

2015. nov. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 opened paradise ***** válasza:
Bőven sokat fogsz még változni,plusz nem tudhatjuk,hogy tényleg így van-e.
2015. nov. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kép vagy valami? Anélkül segíteni sem lehet. A legtöbb tinilány azt hiszi hogy ronda miközbe nem is az... hagyjátok abba az önsajnálást, legyél olyan amilyen lenni akarsz, legyen olyan hajad, olyan stílusú ruháid, stb. Akkor már elégedettebb leszel magaddal.
2015. nov. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sok fiatal lány agyon van sminkelve minden egyes nap, tisztelet a kivételnek. Szerintem ha látnád a "szép" lányokat smink nélkül egészen megváltozna a véleményed, nekem is megváltozott.
2015. nov. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ki hogy latja, ha csatolnal képet akkor többet tudnék mondani. Amúgy lehet, hogy valakinek te vagy a legszebb! Állj hozzá pozitívabban! ;)
2015. nov. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!