Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segitseget szeretnek kerni...

Segitseget szeretnek kerni "epilalas"-al kapcsolatba. Segitenetek?

Figyelt kérdés
Nos háth azt hallotam ha fogy holdnal epilalunk az segit egy ido utan eltavolitani teljesen a szorzetet... Szeretnem ha segitenetek par kerdesre valaszt kapni... Valakinek mar bevalt egyaltalan? Es az szamit ha borotvalom, gyantazom, kremezem!? Es ha be is valt a test mas reszein is mukodik (pl: kar, haz, arc, honaj)? Kerlek segitsetek 15eves vagyos "lany" es elegge be vagyok parazva mer eleg sok szorzet talalhato a testemen... Mar lassan strandra is irtozok majd menni, majot is alig merek mar.... Vagy azt is hallotam hogy a menta tea es meg egy masik segithet a szorzet csokkenesen ez igaz? Tudom hogy ez nagyon cikii de kerlek segitsetek.
2016. febr. 7. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:
ilyen hülyeségeket nem kéne elhinned 15 évesen. csak epiláld le fürdés után és kész. amúgy miért írtad idézőjelbe, hogy epilálás meg hogy lány vagy?
2016. febr. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ekkora hülyeséget se hallottam meg 😂😂👏🏻

Vannak részek, amiket nem is lehet érteni az elírások miatt 😁


Nem, ez nem igaz, a borotvatol elvileg erősödik, a gyantatol kikopig idővel.


Meg soha nem epilaltal?

2016. febr. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Borotvától nem erősödik még mindig, a vágatlan szőrszál vége vékonyodik, a levágotté nem mert annak le van vágva a vékonyodó része ezért tűnik erősebbnek.

Amúgy kételm hogy működne, max hogyha sokat epilálsz/gyantázol akkor gyengül a szőr van egyre kevesebb nő ki de ehhez sok idő kell hogy látszódjon.

2016. febr. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Epilálni kb 3 naponta kell, szóval biztos esik bele majd fogyó hold is... de mi az isten köze lenne a holdnak a te szőrödhöz. Semmi.

Gyanta és epilátortól ritkulhat a szőr. Borotvától nem, az csak levágja, a krém meg simán felejtős dolog mert káros nagyon és nem is tartós.

2016. febr. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!