Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gáz, ha egy fiú korrektort...

Gáz, ha egy fiú korrektort vagy alapozót használ, mennyire feltűnő?

Figyelt kérdés

eddig gáznak tartottam, de lehet hogy arra fogok kényszerülni

az ok a nagyon zavaró, pattanásos arcom..és ez már 4 éve tart, voltam már kozmetikusnál és bőrgyógyásznál is,előbbi ugye eleve csak a lenyúlásra megy, de felírt elég sok krémet, egyik se hatott igazán, utóbbi meg gyógyszereket, antibiotikumot, igazán ez se hatott..szóval én tényleg mindent megtettem a szép arc érdekében, sok pénzt költöttem, tejterméket se fogyasztottam az utóbbi hónapban

egyszerűen nagyon durván rámegy az önbizalmamra ez az egész, tehát magamnak szeretnék "tetszeni" önbizalmat szeretnék csupán növelni

kérdés, hogy vannak olyan termékek amik kevésbé észrevehetőek és érnek valamit? 20f


2016. febr. 7. 11:49
 1/9 A kérdező kommentje:
ja egyébként ne a gennyes pattanásokra gondoljatok, egy sincs olyan, hanem elég sok piros folt
2016. febr. 7. 11:52
 2/9 anonim ***** válasza:

Fotózáskor még elmegy, de hétköznapokon szerintem rosszabb, mint a pattanásos bőr. Közelről biztos, hogy látszik, és szerintem elég kiábrándító.


A diétádon próbálj változtatni, én láttam már csodát ilyen téren.

2016. febr. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem az, ha szépen fel tudod vinni az alapozót:) Ha jó árnyalatot választasz akkot vszeg annyit fognak látni h szebb bőröd :) Ajánlani sajnos nem tudok, mert nem szoktam sminkelni :/ 18/L
2016. febr. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igen, az a baj hogy erről eléggé megoszlanak a vélemények
2016. febr. 7. 12:40
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz, hogy ki akarod használni a módszert arra, hogy jobban érezd magad a bőrödben?
2016. febr. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

alapozót inkább ne, az közelről látszik is és a pattanásos arcbőrön is ronthat (valamint könnyű rossz színt választani , akkor meg nagyon látszik)

a korrektort szerintem megpróbálhatod (csodát ne várj, de a piros foltokat eltünteti és a pattanásokon halványít)

ha megvan a jó szín és tudod használni, nem feltűnő és használ

amúgy pattanások ellen egy jó arcápolási rutin kell a megfelelő termékekkel (drogériás krémek, arclemosók között is van jó, megfizethető áron)

nincs esetleg egy lány barátod, aki tud segíteni ezekben?

2016. febr. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nem látszik, nem gáz. Bemész egy drogériában, de rendesbe, nem DM vagy Rossmanba, ott 2 ezertől a csillagos égig vannak korrektorok, az ott dolgozók segítenek kiválasztani azt, ami a legjobb az arcodhoz.
2016. febr. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Senkivok01 ***** válasza:
egyáltalán nem gáz:) nekem eddigi volt pasijaim nagy része konkrétan sminkelt:) sőt..mivel kpopper vagyok (koreában a fiúk is sminkelnek) mindig mondom anyunak h "ÉN OLYAN PASIT AKAROK AKI BB KRÉMET ÉS SZEMHÉJTUST HASZNÁL...OLYAN NAGY GOND???!! xd"
2016. febr. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem, csak ne ess túlzásba. Alapozót én nem szeretem, mert eltömíti a pórusokat, és olyan aa... Vakolatszerű, mű. Talán a színezett hidratáló, bár nekem az se jött be túlzottan.

Folyékony korrektort használok a kényesebb területeken. Ha nagyon piros akkor vannak "színes" korrektorok is amik segítenek a pirosság elhalványításában.

Ilyenre gondoltam: [link]

Jó próbálkozást!

19/L

2016. febr. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!