Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vajon hány éves kortól ajánlot...

Vajon hány éves kortól ajánlott a hajfestés?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Sötétbarna hajjal rendelkező,15 éves lány vagyok.

Tetszik a hajam szine,de úgy érzem kipróbálnák valami ujjat. Világosbarna hajfestésre vagy ombre hajra gondoltam... Szerintetek mennyit várjak még vele? Hány évet?



2016. febr. 8. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
16 van a hajfestékes dobozokon.
2016. febr. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

olyan nincs, hogy ajánlott. egyéntől függ. van aki sose festi a haját, másnak meg hetente más színű a haja. ha valaki őszül és azért festi a haját, akkor az megint más életkor. van olyan is, aki azért festi, mert a sajátja túl sötét/világos a bőrszínéhez képest vagy épp semmilyen színe nincs és feldobná.


15 évesen szerintem tök felesleges.

2016. febr. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem még ráérsz vele. Lesz rá még bőven időd. Ha nagyon utálnád a mostanit még megértem, de ha szereted akkor meg főleg ne.
2016. febr. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pont 15 voltam, mikor elkezdtem.


Nem bántam meg. Addig kell, míg fiatal vagyok. Nem vagyok olyan, aki kor alapján ítél, felőlem 50 évesnek is lehet mondjuk kék haja, de én örülök, hogy letudtam, örülök, hogy tudom, mi áll jól. És mindenféle színű volt a hajam, a legtermészetesebbtől a legműbbig minden.

2016. febr. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!