Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a miteszerek...

Mit tegyek a miteszerek ellen? Érdemes elmenni ilyennel bőrgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
Rengeteg miteszer van az arcomon, nem elvétve 1-2 darab nagyritkán, hanem rengeteg, majdhogynem folyamatosan. Főleg az orromon és az orcámon van sok, pár a homlokomon, és azért az államon is akad. Alapvetően nem pattanásos a bőröm, ritkán szokott kijönni és viszonylag könnyen szabadulok tőlük de a miteszerekkel nem tudok mit kezdeni. Voltam párszor kozmetikusnál és lehet, hogy olyat fogtam ki aki a miteszerekkel annyira 'nem foglalkozik', de nem sok vizet zavart a dolog az arcomnak. Elég tág pórusaim vannak, mellesleg, 16 éves vagyok, szóval ebbe a korba vagyok benne sajnos. Ismertek valami (tapasztalat alapján) jó krémet/terméket/módszert ellenük?

2016. febr. 8. 17:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát nekem nem nagyon miteszeres az arcom, de van egy avon termékcsalád a clearskin, és ebből már próbáltam a pattanás elleni tonikot, és bevált. Nem szünteti meg pikk pakk de rendszeres használattal igen, legalábbis a mióta használom sokkal kevesebb pattanásom van. Ebből a clearskinből van miteszer elleni is, szerintem érdemes kipróbálni.
2016. febr. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!