Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ősz haj festés? Kéne egy kis...

Ősz haj festés? Kéne egy kis segítség! (Lent)

Figyelt kérdés

Barátom szeretné őszre festeni a haját,viszont én nem pártolom az ötletet.

Felvázolom,miért.

Vállig érő,eredetileg barna a haja,amit egy jó ideje rendszeresen feketére festett.

Pár hónapja a fele le lett szőkítve,és zöldre színezve.

Nagyonnagyon szétroncsolta azt a részt,van egy sanda gyanúm,hogy 12%-os hidrogénnel lett leszedve róla a szín...

Nyúlós,töredezett lett tőle a haja.

Ezen kívül amióta ismerem egészségtelen módon hullik a haja.

Szerintem nem jó ötlet ennél jobban tönkretenni,főleg,hogy most növeszti,és egy ilyen mértékű roncsolás nem tenne túl jót..

Szerintetek?



2016. febr. 9. 18:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha már nyúlós, töredezett a haja, akkor ha mégegyszer leszívatja akkor nem marad semmi belőle, mert leég. Őszre festéshez le kell szívatni, de leszívatni egészséges hajat lehet csak...
2016. febr. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ki fog hullani, és csak jó esetben nő vissza. Nekem anno gimiben volt egy osztálytársam, aki gyakran váltogatta a színét, és egyszer csak leszívás utána ZÖLD!!!! lett és csomókban hullott neki. Nagyon nehéz volt meggyőzni, nehogy még egy színt ráfestessen. Neki egy év volt, mire rendes dúsa haja nőtt utána.
2016. febr. 11. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!