Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Loreal Casting Creme Gloss...

Loreal Casting Creme Gloss karamell árnyalata befogná a sötétbarna hajamat?

Figyelt kérdés

Ha igen, milyen színt kapnék?


Azt mondják, ez nem festék, hanem színező, akkor nem fogja be, ugye? De a dobozra festék van írva. Akkor ha ez festék, milyen eredményre számítsak?



2016. febr. 10. 07:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem barna volt a hajam, ráadásul festett.

Én a 603-as árnyalatot vettem és majdnem ugyanolyan lett, mint a dobozon.

Szóval meglepetésemre befogta. Pedig előtte fodrász mondta, hogy tuti nem fogja be, mert sötétebb a hajam és ráadásul festett is.

Ha neked a természetes hajszíned a barna, akkor biztosan megfogja valamennyire.

2016. febr. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Még december elején lett a CCG étcsokoládé árnyalatával beszínezve, azóta nagyon sokat világosodott, de még mindig nem kopott ki teljesen.

Szerinted így is befogná?

2016. febr. 10. 11:35
 3/5 anonim ***** válasza:

én régebben pont ezt a hajszínezőt próbáltam (csak másik színt)

középbarna, nem festett hajam van és egyik nyáron kicsit világosítani akartam rajta, hogy olyan legyen, mint ha kiszívta volna a nap

egyáltalán nem fogta be, pont olyan volt, mint előtte

barátnőmnek viszont a barna haját befogta a vörös színű (nem lett teljesen vörös, csak vöröses árnyalatú, de neki bevált)

nem tudom, lehet hajfüggő

2016. febr. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én vörös szinben nem találtam pedig kerestem. Az alaposan kopott sebarna hajamat a borostyán szinű befogta, egy természetes világosbarnára, de már az első mosáskor is kopott belőle. Korábban is próbálkoztam pont a karamell szinűvel, de sötétebb lett mint volt a hajszinem. Szerintem nem igazán tartós és világositani alig tud, főleg sötét szinű hajat.
2016. febr. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tesóm középbarna haját festette ezzel, vöröses sötétbarna lett belőle, elég fura volt. Világosítani biztos nem tud a hajon.
2016. febr. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!