Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajnövesztőt használnak...

Milyen hajnövesztőt használnak a sztárok?

Figyelt kérdés
Sok helyen látom többnyire sorozatokban, hogy az egyik szereplő levágja a haját és hónapok alatt duplájára nő. Pl.: a The big bang theoryban Penny haja nem rég lett levágva egészen fiús rövidre és a 9. évadban megint majdnem a válláig ér neki. Borzasztó gyorsan nől. Vajon mit használhatnak? Nekem egy hónap alatt nő kb 1 centit ha szerencsém van és mindenféle cuccot rákenek meg ápolót. Próbáltam ricinus olajat csalánteát hajápoló ampullákat és kapszulákat. Semmi nem adott látványos eredményt. Van még valami amitől serkenthetem a növekedést?

2016. febr. 11. 18:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

8: nézd meg ezt az összeállítást:

[link]

Az utolsó előtti kép készült ősszel, a 9. évadot meg augusztusban forgatták. Az utolsó egy friss kép, és még azon sem olyan hosszú a haja mint a sorozatban.

2016. febr. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Hát én ennyire nem jártam utána Kaley hajának csak hülyeségnek tartottam a hajpótlást pár centivel. De aki írta hogy nagyon nől a haja na azt cserélném :D Nem értem mi az amitől valakinek egy hónap alatt nől 3 centit nekem meg egy sz.ros centit nem tud nőni csak ápolószerekkel. Genetika ide vagy oda ez akkoris nagyon nagy különbség... Tiszta átkozottnak érzem magam.
2016. febr. 11. 21:58
 13/15 anonim válasza:

En is az "atkozottak"'koreben vagyok 😂😂

Ugyan az van velem is mint veled. De nekem regen nagyon gyorsan nott hajam 😭 Ugy imadtam. De egyszer a hulye fodraszom levagta nyakig a hajamat! Nem is ertettem mi a franc utott bele!! Azota nem no vissza es nagyon toredezik (ez mar vagy 5 eve tortent😭😱)

Most a Biotin kapszulat probalom ki meg az omega3 halolajat. Irok privibe ha bevalik vegre!! 😊

2016. febr. 12. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A haj normálisan 1-1,5cm növekszik havonta. Táplálkozz változatosan, fogyassz organikus vitaminokat amik rendesen felszívódnak, ilyen a szőlőmag olaj, mák olaj, homoktövis olaj, stb. A kovaföld kapszula is sokat tud segíteni. Ha kenni is akarsz valamit a fejedre akkor ajánlom a sentireet ez egy fejbőr ápoló ami sok problémás vendégemnek is segített és a hajnövekedésükön is gyorsított, nem olcsó viszont jó.
2016. febr. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Semmilyet, Pennynek póthaja van, tisztán látszik. Amúgy meg nincs ilyen csodaszer, havi 1 centit nő, egy két millimétert lehet szerintem maximum dobni rajta, ricinus olajjal, meg ilyesmikkel. Amúgy meg csak szerintem vicces, hogy viszonylag sok nő vágatja nagyon rövidre a haját aztán győzik visszanöveszteni meg póthajat rakatni? Pl. Szabó Zsófi, Ördög Nóra. Hülye ötlet szerintem így levágatni..
2016. febr. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!