Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nő a hajam nagyon lassan?

P3tő Kriszx kérdése:

Miért nő a hajam nagyon lassan?

Figyelt kérdés
már 1 éve növesztem a hajam de még nemnagyon akar őni undercut hajat akarok ahol a tetején van haj és fel van fogva de 1 éve novesztem full kopaszrol és még mindig nagyon rovid már majdnem felehet fogni de vagy fél év még mindig kellene szerintem valami tipp mivel nőhetne gyorsabban?

2016. febr. 11. 19:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
genetika
2016. febr. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
jó de megakarom gyorsitan segitsetek milyen dolgokat ajánlotok rá? kulonleges sampon vagy más?
2016. febr. 11. 19:32
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem kényszeritheted hogy gyorsabban nőjön samponokkal meg pakolásokkal.
2016. febr. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
dee halottam valamit hogy a tojás segít valahogy növekedni meg valami olaj valamit halottam
2016. febr. 11. 20:30
 5/15 anonim ***** válasza:
én meg azt hallottam, hogy van jeti
2016. febr. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

1 éve növeszted full kopaszról,és már majdnem fel lehet fogni?

Komolyan?

Az enyém,még ettől is lassabban nől.

Szóval TÜRELEM. :D

2016. febr. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

Az én hajam is lassan nőtt :(

De nekem gyorsabban nő mióta ápolom és rengeteget törődök a hajammal! Mosd meg 3 naponta és fésülködj 2x naponta ;) nekem ez bevállt :)

2016. febr. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
én hajlakkal állítom be a hajam és csak hétvégén mosom ki lehet hogy akkor az is bekavar?
2016. febr. 12. 19:48
 9/15 anonim ***** válasza:
Vitamindús kajálás, szedj hajvitamint, naponta finoman masszírozni a fejbőröd ( ezekkel gyorsíthatsz rajta valamennyit) én is ilyen hajat növesztettem és majdnem egy teljes év kellett nekem pedig nem kopaszról növesztettrm. (Most viszont pont a kopaszt próbálnám ki)
2016. márc. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az utolsó válasz írójának azzal könnyebb dolga lesz, mint a kérdezőnek :D Amúgy én is csak ilyen kencékről hallottam, de kételkedem benne, mennyire hatékonyak...Szerintem legyél egy kicsit türelmes még, az a legegyszerűbb módja. Az undercut az nem összefogott, azt hiszem, nem a top knotra gondoltál?
2016. márc. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!