Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Évek óta növesztem a hajam,...

Évek óta növesztem a hajam, de nagyon lassan nől, töredezik, virágzik. Mit csináljak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
évek óta meg szeretném növeszteni, de töredezik, virágzik. Amikor látom hogy töredezik, virágzik vágok belőle 1-2 centit. Majdnem hát közepéig ér (nem sok hiányzik), de szeretném ha derékig érne. Drága termékekre nincsen pénzem, sokat vágni belőle nem szeretnék, csak annyit amennyi töredezik. Használok sampont, balzsamot, fésűt, ollót (ha muszály).hajvasallót, hajszárítót nem használok, pont azért mert tudom mennyire káros a hajnak. Esetleg tanácsokat szeretnék kérni, hogyan ápoljam, hogy nőljön? Hajmosás útán nem törlöm meg a fejem (úgy hallottam a törölközővel való dörzsölés káros neki), csak be csavarom egy törölközőbe, be szív valamennyi nedvet, utánna ritka fogú fésővel kifésülöm. Száraz hajat kefe fésűvel szoktam fésülni. Néha össze van fogva hajam, néha ki van engedve. Ti mit ajánlatok az ápolására?

2015. febr. 23. 16:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel vágod? Fodrászollóval? Mert ha nem azzal, akkor csak a töredezést segíted elő.
2015. febr. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ilyen vagy, ennyi. DE!! Nem " nőljön".
2015. febr. 24. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!