Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Haj hidrogénezés? Help!

Haj hidrogénezés? Help!

Figyelt kérdés
Ha kihidrogénezték a hajamat akkor már nem lesz ugyan olyan színű mint az előtt? Vagy mennyiben fog változni tőle a hajam színe???

2016. febr. 12. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
A tövét nem szívják le, az ugyan olyan színű marad, ha viszont leszívják sokkal nehezebb lesz ápolni, az is előfordulhat, hogy soha többé nem lesz olyan puha és rugalmas.
2016. febr. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha lenő, akkor természetesen ugyanolyan színű és állagú lesz.
2016. febr. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És ha a tövét is leszívják?
2016. febr. 12. 22:39
 4/7 A kérdező kommentje:
Uhh, rendben van. Köszönöm
2016. febr. 12. 22:39
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak a fodrászom azt mondta hogy kezdhetek gondolkozni a következő színen-ha megunom a jelenlegit- ,mertmár nem lesz olyan színű
2016. febr. 13. 10:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát az én fodrászom sosem mondott ilyet, már sokszor leszívták és mindig ugyanolyan színe lett, mint előtte volt, ha lenövesztettem. Ami logikus is, mert akármilyen veszélyes anyagot is kensz a hajadra, az csak azt tudja károsítani, ami éppen a fejeden van és nem pedig a még ki sem nőtt hajadat.
2016. febr. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Úristen, jólvan akkor. Most nagyon megnyugodtam! Mert nekem ezt tegnap haj leszívás közben(!!!) mondta. És nagyon megijedtem, mert azt mondta hogy ha megunom kezdhetek gondolkozni a következő színen, mert a régi már nem lesz. De akkor jó.
2016. febr. 13. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!