Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Többedszeri szőkére festésnél...

Többedszeri szőkére festésnél egyszercsak sötét, vöröses hajtő?

Figyelt kérdés

Ugyanazt a festéket használom már körülbelül fél éve (palette natural colors creme 219, hamvasszőke), és még sosem volt ilyen problémám, legalábbis csak minimális szinten.. Most már lenövésem is van, szóval kíváncsi lennék a véleményetekre, hogy mi a fene mehetett most félre, hogy ne ismétlődjön ez meg a következő héten esedékes festésemnél.


[link]


ezen látszik is a probléma.. ha jól rémlik, most még egy pár perccel tovább is volt rajta a festék, mint előző alkalmakkor, meg ami a tájékoztatóban volt, szóval azért sem értem, mert a sokórányi utánaolvasás során azt tudtam meg, hogy épphogy először lesz vörhenyes a szín mikor leszívódik, utána esik az ki, és zöldül(ne). Na de itt most még tovább is volt, vagy ugyanannyi ideig mint eddig minden alkalommal, szóval tényleg nem értem.


Köszönöm a tippeket!



2016. febr. 14. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Ilyen erős hajszínkülönbségnél kötelezően 4 hetente festeni kell a töveket,mert a hajtőnél lévő 1 cm-t így szívja ki a legszebben.Valószínűleg túlmentél pár héttel,ezért ott már nem annyira melegszik,dolgozik a festék,ezért sötétebb marad.Ha most befestenéd,akkor a barna tövek szép szőkék lennének,alatta vöröses tónus és a végei szintén szőkék.Egy fodrász.
2016. febr. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Anyukám is szőkére festi a haját és egy idő után neki is ez a probléma alakult ki. A fodrász azt mondta neki, hogy ha huzamosabb ideig ugyanazt a fajta festéket használja akkor ez elő szokott fordulni. Szóval más festékmárkával kell próbálkozni egy idő utá.
2016. febr. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ez egészen új meglátás :) azt hiszem, pont valahogy 4-5 hét környékén lett festve, de elég gyorsan nő a hajam, már bőven megvolt egy centi. a festés elején pedig kb. 4-5 centit szoktam bekenni.
2016. febr. 14. 14:50
 4/8 A kérdező kommentje:
14:50 ez is érdekes.... nem tudod, mennyi ideig használta? sajnálnám, ha ezt le kéne cserélnem, félnék a többitől, hogy nem lesz elég hamvas a haj hosszán. :)
2016. febr. 14. 14:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer más hajfesték volt a dobozban, márkás hajfesték, ilyen is előfordul.
2016. febr. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Anyukám évekig ezt használta [link]


Mostanában pedig mindig másfajtával festi.

2016. febr. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Látszik hogy nagy a lenövés amit festettél legutóbb, emiatt nem lett jó, ne várj ilyen sokáig, pl nekem gyorsan nő a hajam 2 hetente festem a tövét mert akkor már ronda. Ha 4 hetente festem akkor lesz vöröses mint neked a képen. De ilyet nem gyakran csinálok.

Most ha fested akkor kend be a vöröses részt is és akkor nem lesz gond.

2016. febr. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat, megpróbálkozok akkor más típusúval fodrászkellékestől, és ezentúl sosem várok ennyit a festéssel :)


Csak még egy extra kérdés - 9-es oxi elég lesz, nem?

Elvégre a sima drogériás is elég jól működött.

2016. febr. 16. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!