Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » L'Oreal Elseve extraordinary...

L'Oreal Elseve extraordinary oil (selymes, krém) és L'Oreal Elseve selymes hajolaj között nagy különbség van? Melyik a jobb? Vagy hogyan is van ez?

Figyelt kérdés

A hajolajra pályáztam (pumpás), de most megláttam, hogy van tubusos, krémes formában is. Meglepődtem, mert még sohasem láttam.

Így döntsön az ember. :D



2016. febr. 15. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Epp a napokban vasaroltam meg a sampont/ hozza a tubusos balzsamot. Nekem nagyon bejott az 1. Mosas: maskor mar 2. Nap tiszta zsir a hajam, ezutan meg meg a 3. Nap vegen is frissen mosottnak tunt! Az illata furi kicsit, de a hatas karpotol. Arban nem tudom, melyiket kedvezobb valasztanod, mert kulfoldon elek, nem tudom h Mo-n mennyi. De javasolni tudom csak a tubusost! ( szerintem a pumpas , amit nem mosol ki, zsirosithatja a hajat)
2016. febr. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha választani kell válaszd azt amelyik szilikonmentes, színezék mentes, illatanyag mentes, stb. De szerintem ilyen Elseve nincs. Jobban jársz egy normális natúr olajjal bioboltból. Olcsóbb is, hatásosabb is.
2016. febr. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az olaj töményebb, ezáltal taplalobb.
2016. febr. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!