Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen sűrűn fürödtök, mi...

Milyen sűrűn fürödtök, mi volt eddig a leghosszabb idő amit kihagytatok?

Figyelt kérdés
2016. febr. 15. 23:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Minden este zuhanyzok.

Talán 2 nap kihagyás volt a leghosszabb, de nem emlékszem.

2016. febr. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Minden nap fürdök! A leghosszabb idő fürdés nélkül 2 nap volt.
2016. febr. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
műtét után 3-4 nap, aztán cicamosdásban tudtam fürdeni úgy 2 hétig csak... de ha ezt nem nézzük max 3-4 nap lehetett még gyerekkoromban mikor lusta voltam fürdeni xd
2016. febr. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Átlagban napi egyszer szoktam, nyáron kétszer. Gyerekként azt hiszem volt egy hetes periódus is, miután elestem futás közben és több centis vérző sebek voltak rajtam. Pontosan a két térdemen, a két könyökömön és jobb tenyeremen.
2016. febr. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Fürdés alatt a kádban pancsizást, vagy a tisztálkodást érted?


Minden este zuhanyzom. A vakbélműtétemkor hagytam ki pár napot, de ahogy hazajöttem, befóliáztam, leragasztottam magam, és irány a fürdő.

2016. febr. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tusolas fürdes mindegy, na ma már nem bírtam és letusoltam nemi szervektől lefele... Nem. Bírtam ki a tesztet. De azért leget felsőtestre kibirom
2016. febr. 16. 22:26
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindennap fürdök minimum egyszer, 4 nap volt a leghosszabb :D amikor fesztivál alatt iszonyat hideg volt, és nem akartam levetkőzni, meg a zuhany is elromlott egy jó ideig :D
2016. febr. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nyaranta szokott olyan lenni, hogy tisztítják a csöveket vagy mi, és nincs meleg víz, engem nem tart vissza. Sikoltozva, de lezuhanyzom.


Egyszer volt olyan, hogy hideg víz nem volt, csak meleg. Az durvább volt.

2016. febr. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindennap van hogy reggel is. De nyáron többszőr. Legtöbb nap az 1 volt
2016. febr. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!