Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nektek mennyi volt a leghossza...

Nektek mennyi volt a leghosszabb idő amennyit kihagytatok? Hogy hoztátok be a visszaesést?

Figyelt kérdés

Ősztől máshol fogok dolgozni és idősebb rokonoknál fogok lakni bizonyos ideig (hónapok, évek, én sem tudom).

A lényeg, hogy náluk nem mondhatom meg h "én csirkerizst eszek" meg stb, örülök h náluk lehetek, nem hogy még az ebédet is elutasítsam, vagy ilyesmi, nem akarom megsérteni őket.

Edzeni sem tudok, mert nincs a közelben konditerem. A fegyencedzést szerintem hagyjuk, mert az nem alkalmas az én testem kinézetének megőrzésére, mert én kemény súlyzós edzés végzek, nem fekvőtámaszozgatok. (Húzódzkodni sincs lehetőségem sajnos ott).


Szóval nagy eséllyel sem étrended nem fogok tudni tartani (örülök ha a fizetésemből még be tudok szállni a rezsiköltségbe mondjuk, mert úgy fair, nem hogy még a drága húst, meg zöldséget vegyem. :S), sem edzeni.


El vagyok keseredve. Felesleges volt minden küzdelmem, a diéták, az edzések amik évek alatt meghozták az eredményt, mert most ősztől minden el fog veszni. Mennyi idő amíg vissza nyerem a formám mondjuk 1-2 év kihagyás után?


Vagy ti mit tennétek a helyemben?


2014. júl. 23. 08:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Fegyencedzésről nem mondok semmit, de magát a saját testsúlyos edzést nem kéne leírni. Keress rá a calisthenics-re, hidd el hogy megtartod vele a fizikumod, még javíthatod is ha jól csinálod. Nem csak fekvőkből meg felülésekből áll a világ. Én 1 évre hagytam abba az edzést. Majdnem minden nap berúgtam, szóval volt katabolizmus rendesen. Így 4 hónap után, már le is hagytam az 1 évvel ezelőtti formám, szóval viszonylag gyorsan visszajön.
2014. júl. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves lehetsz, de ha a fizetésed épp hogy a rezsire elég, és amellett magadnak nem tudod megvenni a kaját, inkább azon gondolkozz, honnan tudnál pénzt teremteni.
2014. júl. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Abszolút megértem az aggodalmaidat. Sírógörcsöt kapnék, ha nem mozoghatnék és mellé még a kajára sem tudnék odafigyelni.


Hogy mit csinálnék? Azt hiszem beszereznék legalább két kézi súlyzót, amire szabadon pakolhatom a tárcsákat és megpróbálnám azzal szinten tartani magam. Bár én nő vagyok, szóval nálam nem kellene akkora izomtömeget megőrizni. Kérdésedre válaszolva, mióta komolyabban edzek, csak 1-2 nap szünetet hagytam ki és ott nem volt visszaesés. :)


Ha nincs más megoldás, akkor a semminél jobb a fegyenc, vagy a saját testsúllyal végzett gyakorlatok sztem. Lehet vele menteni a menthetőt.

2014. júl. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

# 3


Hol találhatnék ilyen nőket akik ugyanígy gondolkodnak és frusztrálja őket ha nem tartják karban magukat mint Te?Komolyan mondom már kezdem feladni a reményt, hogy léteznek igényes nők is.

2014. júl. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom hol találhatnál. De aki nem így gondolkodik, az nem tudja megérteni ezt. Nekem ez sajnos mánia. Szerencsére ez nem napi 4 órás edzésekben nyilvánul meg, egyszerűen csak szükségem van rá, hogy egy jó órát ezzel töltsek. :)

Amúgy konditermekben lehet akad néhány hasonszőrű :)

2014. júl. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Calisthenicsel edzek és 1-2 hónapot kellet kihagynom váll sérülés miatt. Kb. 2-3 hónap alatt jött vissza az erő és a forma is. Törés közbe sokat sétáltam, visszavettem a cht és amikor az orvos rábólintott futni kezdtem.
2014. júl. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2014. júl. 24. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!