Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Anyajegy eltávolításra milyen...

Anyajegy eltávolításra milyen lehetőségek vannak?

Figyelt kérdés
Hogy lehet eltávolítani? Kockázatos? Látszik utána heg?
2011. okt. 23. 21:50
 1/2 anonim ***** válasza:
lehet lézeresen, vagy sebészeti úton,vagyis kivágják, ha ezzel a módszerrel távolítják el, akkor elküldik szövettanra..kis heg látszik igen, de nekem még nem volt ilyen műtétem..
2011. okt. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sebészi kimetszés a legbiztonságosabb lézerrel csak roncsolják. Azt hiszem ami nagyobb nem lézerezik. Nekem volt egy nagy, de leszedettem, még a heg se látszik olyan szép sima a bőröm a helyén. Mondjuk a színe kicsit elüt, de aki nem tudja az rá se jön :)és máshol van esély hogy kiújul...szemét egy értelmetlen valami...nekem a másik oldalt lett egy kisseb :) de azzal már nem foglalkozom.
2015. márc. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!