Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire lesz látszata annak,...

Mennyire lesz látszata annak, ha minden hajfestésnél egyre világosabb árnyalatot használok?

Figyelt kérdés

Fekete volt a hajam, körülbelül egy évig, és aztán lenőtt, meg folyton vágatom a hajamat is. (Persze valahol az alján lehet, hogy maradt némi fekete.)

Körülbelül másfél hónapja lilásra festettem, de olyan barnás - ha a napfény ráesett - lilás színű lett.

Ma festettem be középbarnára, gondolván, hogy biztosan majd elfedi ezt a lilás árnyalatot és világosabb színt kapok, és ehhez képest sötétebb lett a hajam, a fénynél pedig még mindig ott vannak a lilák..

Szeretnék egyre világosabb lenni, mert régi vágyam, hogy egyszer szőke leszek, és nyárra már az tervezek lenni. Tudom, hogy nagyon sötét színből fokozatosan kell világosodni, mert különben több lesz a kár, mint a haszon, de mit tanácsoltok, ha otthon magamnak havonta mindig egyel világosabbat veszek milyen eredménye lesz? Illetve, hogyan tudnák megszabadulni a lilától véglegesen?

20/L



2016. febr. 17. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
a végén ősz leszel:D
2016. febr. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj el fodrászhoz, ne otthon szenvedj, hipp-hopp szőke leszel.
2016. febr. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mennyire hosszú a hajad? le akarod a szőkítéshez szívatni?
2016. febr. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
[link] ennél egy kicsit talán hosszabb, és nem tudom, a leszívatás az nagyon nem tesz jót, ezért gondoltam, hogy talán mi lenne ha csak úgy egyre világosabb árnyalatokkal festegetném, de lehet, hogy ez hülye ötlet és csak akkor működik ha leszívják a színt róla.. :( de fokozatos szőkülésre gondoltam.. a melírozás meg valakinek jól áll de én annyira nem szeretném :/
2016. febr. 20. 11:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Te is jól látod, először meg kell szabadulni a sötét festéktől. Hiába kensz rá világosabbat, az a mesterséges pigmenteket nem tünteti el, erre a szőkítő képes csak, ill. a színleszedő. Ez utóbbi egy speciális anyag, kifejezetten arra találták ki, hogy a festéket kiszedje a hajból, a saját színt nem világosítja. Használat után még puhább lesz a haj, mint előtte, úgyhogy nem kell tőle félni.

Én ezt használnám először, aztán mehet a hajadra a szőkítőpor gyenge oxival, akár többször egymás után. Utána pedig a megfelelő szőke színező.

2016. febr. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!