Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel szőkítsem a már alapból...

Mivel szőkítsem a már alapból szőke de foltos hajat hogy minél világosabb legyen?

Figyelt kérdés

Most kb. ilyen színű a hajam: [link]

De szőkítés előtt vörös volt így vannak benne piros/narancs foltok még, nem feltűnő, viszont a végső "álom" szín ez lenne [link]

Mivel így is már igénybevettem a hajam a szőkítéssel (hála a pakolásoknak és argánolajnak már jobban van) nem merek rácsapni csak úgy szőkítőt. főleg mert a végei jobban beveszik a hamvasító sampont és már majdnem fehére.

Van olyan ami eltüntetné a foltokat de nem túl brutális? Barátnőm a Syoss szőkítőket mondta, a festékeket jól bevette a hajam, nem károsodott és sokáig megvolt a szyne de a szőkítő azért mégis más.


2016. jan. 28. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Szőkítés nélkül tuti nem lesz olyan világos. Amúgy szerintem is szép az a szín amit 2. képnek linkeltél.
2016. jan. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szőkíteni kell, de csak a vöröses, narancs részeket, és nem egyforma erős szőkítő kell rájuk, ahol sötétebb oda erősebb kell mint mondjuk oda ahol sárgás csak... Ahelyett hogy otthon szétroncsolod a hajad menj el egy jó fodrászhoz. Akkor még szép is lesz. Ha kész a szőkítés akkor utána festeni kell fehérre, 1,9-es oxival. A syoss nem egy jó márka, szóval azt semmiképp.
2016. jan. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is szakembert ajánlok, mert ha nem egységes a szőkítési alap, akkor a végeredmény sem lesz az. Nagy odafigyelést igényel majd így is az elrontott szőkítés helyrehozatala.
2016. jan. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem, és erről a színről már biztonságos egy alkalom alatt nagyon világosat csinálni? Csak mert sok fodrász mondta nekem hogy egy alkalommal egynél többször nem hajlandó szőkíteni akármilyen ronda lesz a színeredmény.
2016. jan. 29. 18:40
 5/5 A kérdező kommentje:
Mármint mikor még vörös voltam.
2016. jan. 29. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!