Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon töredezik a hajam....

Nagyon töredezik a hajam. Kb.1 éve volt sötétszőkére festve de azóta nem. Már nem is vasalom és különböző pakolásokat is próbáltam 2-3 hónapja voltam fodrásznál, aki levágta kb vállig. (? )

Figyelt kérdés
Azóta is folyton törik és sokkal rövidebb lett magától. Tudom,hogy vágni kellene belőle,de ha még rövidebb lesz,akkor nem áll jól. Ha csak itthon éppen a végéből vágnék az segítene? Mit tegyek a hajammal?
2016. febr. 19. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
A festett rész már eleve tönkrement, meg kell várnod,amíg lenő. Én ugyanígy jártam. Van akinek nem bírja a festést,szőkítést a haja. Addig járj gyakran fodrászhoz h frissebbnek nézzen ki a vége.
2016. febr. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ami tönkrement, azon már nem tudsz segíteni. Kend olajjal, szilikonos hajvégápolókkal, így látszólag egyben tudod tartani valamennyire. De amíg le nem nő az összes károsodott rész, addig nem lesz jobb.

Én inkább túlesnék rajta egyben, biztos van olyan fazon, ami jól áll. Ha mégse vállalod be, akkor még jó darabig vacakolhatsz vele. Az a baj, hogy a töredezett haj szeret még feljebb törni - ezért lett rövidebb. És rossz esetben hiába nő a hajad, a friss, egészséges rész is tönkremegy és ha többet törik, mint nő, akkor egyre rövidebb lesz úgyis és a végén kénytelen leszel mégis rövidre vágatni.

2016. febr. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
De helyre lehet hozni. U.igy jàrtam a hajambòl 20 cm- t kellett levàgni a szőkités miatt. Ragaszkodtam a vilàgos hajhoz, de a vàllig érő hajamnal màr nem akartam rövidebbet. Vettem ricinusolaj- argànolajas hajpakolàst, rajt hagytam minden hajmosàs előtt 2 òràt törölközővel befedve. A hajam 2 hasznàlat utàn szép lett. Azòta màr csak 2 hetente hasznàlom. Pingvinpatikàkba lehet kapni, a neten is webshopbòl. Illetve emelett rossmannba kaphatò Isana hajvégàpolòval ( krémes àllagú, nem kell kimosni ) kenem naponta. Azòta is folyamatosan szőkére festem, ezekkel a hajpakolàsokkal a hajam sokat nőtt és nagyon szép, nem kell vàgni sem.
2016. dec. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!