Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a haját valaki felül...

Ha a haját valaki felül szőkére, alul feketére festi, az mindig fodrászhoz jár?

Figyelt kérdés

Ha az alsó rész fekete, a teteje szőke, azt miután első néhány alkalommal megcsinálta a fodrász, otthon nem tudod festeni?


NEM ombre hajat!


Ilyesmit:

[link]


2016. febr. 20. 16:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Nyilván lehet otthon is csinálni. :) Egyébként szerintem ez borzasztó csúnya, a képen a lány haja elég szörnyella de frász-os. De mindegy, ez csak az én véleményem. :)
2016. febr. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem volt jobb kép, csupa ombre jött be, meg emo. De nem is az a lényeg.
2016. febr. 20. 17:01
 3/10 anonim ***** válasza:
Simán meg lehet csinálni otthon.
2016. febr. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És hogy? Felkötöm a fenti részt, amíg festem az alsót? És mitől nem kenik össze egymást?
2016. febr. 20. 22:30
 5/10 anonim ***** válasza:
ez nagyon csúnya...olyan 8-10 éve volt "divat", bár akkor se tetszett :D
2016. márc. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Senki se kérdezte.
2016. márc. 16. 20:48
 7/10 anonim ***** válasza:

3 válaszból 2-en azt mondtuk, hogy csúnya...ráadásul annak ellenére, hogy "Senki se kérdezte."

... :DDD szóval csak csináld, nehogy hallgass másra! xd

2016. márc. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én meg egyszer leírtam, hogy nem ilyet akarok, de csak ilyen képet találtam. Nem hiszem, hogy ha 100x elmondunk valamit, az nagyobb igazság lesz. Köszönöm a véleményt, ha MELLETTE a kérdésre is válaszol is valaki, de csak azért írni, hogy leírd a véleményed, haszontalan. Biztos vannak olyan kérdések, ahol valaki tanácsot kér, mi szép, és mi nem. Szerintem meg az ombre csúnya, mégis mindenkinek olyan van, de nem mondom meg minden vadidegennek. Nekem ez tetszik, és nem hiszem, hogy vadidegenek véleményét kéne megfogadnom, technikai tanácsot kértem. Ezeket köszönöm is.
2016. márc. 17. 11:54
 9/10 A kérdező kommentje:
Meg pl. nagy különbség van az első válasz és a (vélhetőleg) tied között, mert ő udvariasan hozzáteszi, hogy csak az ő véleménye, te meg még számon is kéred, hogy vadidegenek mért nem adnak a véleményedre.
2016. márc. 17. 11:55
 10/10 A kérdező kommentje:

Ez a kérdés még fennáll:


És hogy? Felkötöm a fenti részt, amíg festem az alsót? És mitől nem kenik össze egymást?



Köszönöm.

2016. márc. 17. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!