Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha elmegyek fodrászhoz és...

Ha elmegyek fodrászhoz és eltávolítsa a festéket a hajamról (valami color removerrel) akkor vissza kapom az eredeti hajszinem?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam vöröses lesz tőle és be kell festeni,én szőkés-barnára gondoltam hogy festem,mivel ez az eredeti.De ha nem muszáj nem festeném.

2016. febr. 12. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen. De te is megtudod venni DM Ben , es nem olyan nehéz fellkenni magadnak .

Az eredeti szinedet adja vissza . , ami bármifèle festés elott volt (szőkére nem tudom h hat )

2016. febr. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezután nem kell festeni is a hajat?
2016. febr. 13. 12:26
 3/3 anonim ***** válasza:
A színleszedő kiszedi a mesterséges pigmenteket a hajból, igen, viszont nem lesz olyan a haj, mintha mi sem történt volna, hiszen a hajfesték beavatkozott a szerkezetébe, tüntetett el saját pigmenteket. Vagyis megváltozott a színe. A lenövéssel természetesen semmit sem csinál, ezért elég érdekesen néz majd ki az eredmény. Ezért kell újra befesteni. Viszont: ha nem sikerült minden mesterséges pigmentet kiszednie a szernek a hajból, akkor az újabb hajfestés során a maradékok ismét előtűnnek, ilyenkor szoktak az emberek sokkot kapni. Fodrásznak megvan arra a módszere, hogy ellenőrizze, mehet-e a festés. Ha még nem, akkor meg kell ismételni a színleszedést.
2016. febr. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!