Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Be szeretnem festetni a...

Be szeretnem festetni a hajamat pasztel rózsaszín vagy esetleg pasztel lilára?

Figyelt kérdés

első kérdés hogy tudtok-e olyan fodrászt aki jól le tudná szőkíteni a hajamat es nem arra megy ra hogy 10 perc alatt vegezzen is egesz hajam leégjen. Meg fontos hogy értsen a festéshez mert volt már hogy pasztelkéket kértem erre sötétkékre festették. Szoval tudnatok nagyon szuper fodraszokat ajanlani? :D (white hairt kizarva) Itt egy kep hogy eltudjatol kepzelni mi allna jobban pl es hogy milyen az eredeti hajszinem [link]


Még akar ilyesmire is gondoltam : [link]



2016. febr. 20. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha az első képen Te vagy, most nagyon jól nézel ki!

Ha befested rózsaszínre, vagy lilára, akkor szerintem rettenet jól fogol kinézni, de az sem kizárt hogy csak rettenet! De mindenki ízlése más. Én kitagadnám a lányom ha hazajönne rózsaszín hajjal! :-)

De csak 1-2 napra! :-)

2016. febr. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem ha jol van kivitelezve jol allna nekem mert elegge feher boru vagyok :D. Amugy az egyetlen bajom hogy kelleme valami jo fodrasz mert senkit nem ismerek budapesten csak a whitehiorba voltam de az borzalmas volt
2016. febr. 20. 22:52
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja es igen en vagyok es anyukam imadja a szines hajakat :3 amugy meg mar 18+
2016. febr. 20. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!