Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez az olívaolaj miatt volt?

Ez az olívaolaj miatt volt?

Figyelt kérdés
1 hétig a hajamat kenegettem extra szűz olívaolajja, annyira zsíros lett (mindenki ajánlotta, hogy miket művel a hajjal, így rendbe teszi meg úgy), pedig az én hajam nagyon száraz, borzasztó volt. Amikor megmostam nem volt olyan száraz mint szokott de zsíros sem, olyan középszáraz volt, és nagyon tetszett. Többet nem kenem be a hajam olívaolajjal, mert nagyon rossz érzés volt, pedig szerettem a hajamat normál szárazon. Szerintetek az olíva olaj miatt lett a hajmosás után sokkal jobb és szebb? (mert alatt nagyon gáz volt)

2016. febr. 20. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az olajtól lett jobb, csak nem jól használtad, azért volt ragadós érzésed.


Hajmosás elött egy órával (esetleg kicsit többel) a tenyered közt dörzsölj el pici olajat - csak annyit, hogy a kezeden éppen érezhetö legyen - és utána a kezeddel "fésüld" át a hajad, a végeit meg picit sodorgasd meg.


Ez böven elég, nem kell, hoyg nagyon olajos legyen, így csak éppen olyasmi lesz, mintha szükséges lenne a mosás, de nem extrém zsíros. Minden hajmosás elött megcsinálhatod, és akkor marad is ilyen szép a hajad.

2016. febr. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
igen
2016. febr. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem , köszönöm 2es!! :)
2016. febr. 21. 09:41
 4/4 A kérdező kommentje:
vagyis 1es félre írtam :D :)
2016. febr. 21. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!