Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetek, ha büdös a fejem?

Mit tehetek, ha büdös a fejem?

Figyelt kérdés

Mossam, tudom. :)


Remélem, nem ijesztek el senkit. A fejbőrömről van szó, nagyon hamar olyan "használt" szaga lesz. Nem mondanám kifejezetten büdösnek, olyan, amikor télen a sapkába beleizzad a fejed, és van annak egy szaga. Fejszag.


Na, nekem ilyen. Mindig ilyen volt, és mindig azt hittem, hogy azért, mert nagyon dús a hajam, és nem szellőzik a fejbőröm.


Naponta mosok hajat - vagyis egy hónapja kétnaponta, próbálok leszokni - megszárad, és megdörzsölöm a kezemmel a fejbőrömet, és érzem ezt a szagot. Nem olyan durván, de szerintem szagtalannak kellene lennie.


Egyetlen megoldást találtam rá, ha Head & Shoulders-szel mosok hajat. Ezután még a második napon sem lesz büdös. Viszont H&S-t nem szeretek annyira használni, mert égeti a fejbőrömet.


Volt valakinek hasonló problémája, esetleg valamilyen megoldást tudna?


2016. febr. 20. 22:11
 1/7 ~OnLány~ ***** válasza:

Elhiszem,hogy kellemetlen,de minden nap,minden második nap hajat mosol emiatt? Az nem jó sem a fejbőrnek sem a hajadnak,annál jobban fog zsírosodni.

Nekem a Garnier Ultra Doux vált be,én imádom,növényi sampon és istenni illata is van,nekem még 2-3 nap után is érezni a friss illatát,nagyon szeretem és valahogy selymesebb is tőle a hajam.

2016. febr. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban teszed ha ezzel börgyógyászhoz mész, az sem jó ha mindennap mosod. 3 naponta kéna max.De a Balea sampont probáld ki en arrol csak jot hallottam, meg sokaig erzodik a hajon
2016. febr. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet ez vagy valami többlet és salak ami ürül vagy hiánya valami fontosnak .
2016. febr. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Anyukámnak is ilyen volt, Syoss korpásodás elleni/antidandurff sampont használt és elmúlt neki. Szerintem te is próbáld ki. Azt mondja anya, kicsit olyan hűs, amikor mossa.
2016. febr. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem ezért mostam mindennap, hanem mert koszosnak éreztem magam, hogy a testem egy részét nem mosom meg.


Bőrgyógyász mondta, hogy nem kéne mindennap hajat mosni, ezért próbálok most átállni a két napra először. De már most csövesnek érzem magam, hogy nem tiszta a fejem.


A hajam maga nem büdös, csak a fejem. Meg amióta kihagyok egy napot, elkezdett korpásodni, ez normális lehet?


(Köszönöm a válaszaitokat!)

2016. febr. 20. 22:39
 6/7 anonim ***** válasza:

most komolyan, nem lehet, hogy csak beképzeled? el nem tudom ezt képzelni, hogy ha tiszta vagy és rendesen mosod a hajad, ilyen büdös legyen a fejbőröd. lehet, hogy van valami betegséged? lehet, hogy érdemes lenne megnézetni egy bőrgyógyásszal..


addigis válts sampont, használj balzsamot és öblíts almaecettel hajmosás után. ugyan büdös, de elszáll a szaga és jól tisztítja a fejbőrt.

2016. febr. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nemrég voltam bőrgyógyásznál, igaz, hajhullás miatt, de csak mondta volna, ha gáz van a fejbőrömmel.


Ha betegség, akkor egész életemben beteg voltam.

2016. febr. 21. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!