Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Argan es kokuszolaj egyutt?

Argan es kokuszolaj egyutt?

Figyelt kérdés
3 d-s pilla..es ezzel mindent elarultam..szep hosszu szempillam volt..de szoke szval nem latszodott ha nem festettem ki. Kulfoldon elek es mentem haza majdnem egy ev utan ket hetre es gondoltam nem akarok minden nap ezzel bajlodni h kifestem..feltetettem szep vt stb.. 2 het mulva toltettem aztan 1 hobapig fent volt. Ovatosan olajoztam stb ahogy azt kell. Fele akkora lett a szempillam :( kb sirni tudnek..olvastam hogy az argan olaj es a kokusz olaj is jo neki..hogy hasznaljam? Egyutt a kettot? Vagy reggel az egyik este a masik? Ricinus olajat hasznalnek alapesetben de itt nincsen..(anglia) legalabbis en nem talaltam.. Otletek? Segitsetek legyszi.:_
2016. febr. 21. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Az idő segít, az olajoktól nem fog gyorsabban nőni.
2016. febr. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
miert ne lenne ricinus? castor oil-nak hivjak! elvileg az a legjobb ra. de a kokusz+argan is jo. igazabol mindegy melyiket hasznalod mert mindketto jo :)
2016. febr. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Utana nezek azert :) bar nem lennek meglepve ha nem lenne, felenk sok minden nincs ami london korul megtalalhato :( koszi azer :)
2016. febr. 23. 01:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!