Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen Fogkefét vegyek?!

Milyen Fogkefét vegyek?!

Figyelt kérdés
Meguntam az eldobható fogkefék korszakát, egy évig bírja, aztán jöhet a másik. Ti milyet használtok? a Drágább jobb, vagy mindegy milyen? Elektronikus forgó fejes a nyerő? Nektek milyen tapasztalatotok van ezen a téren? Melyik az amelyikbe megéri befektetni?

2016. febr. 24. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ne haragudj, de az eldobhatóst egy évig elég igénytelen dolog használni, én kb 3 havonta veszek újat, kb 1000 Ft-osat, az igazán nem sok. Nekem az elektromos nem jött be, de sokan esküsznek rá.
2016. febr. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem beszélve arról, hogy az elektromos drágához is kell venned új fejeket, gyakrabban, mint évente.
2016. febr. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Oral-B Braun van, 1 évig tényleg igénytelenség használni egy fogkefét, elektromosban is negyed évente cserélem a fejet.

Az elektromos szerintem sokkal jobb, sokkal tisztábbak a fogaim, és alig van fogkövem.

2016. febr. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ~OnLány~ ***** válasza:

Nekem Oral-B Braun elekromosom van,de százszor jobban tisztít,ugye 2 percig kell mosni,aztán 3mat bezümmög,jelezve,hogy készen vagy.

Meg hajlamos vagyok a fogkőre is,de ezzel már nem,mert nagyon jól tisztít.

De amúgy 2-3 havonta cserélned kellene a fogkefédet,1 év az túl sok idő és nagyon elhasználódik.

2016. febr. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!