Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen fogkefét vegyek 1,5...

Milyen fogkefét vegyek 1,5 évesemnek?

Figyelt kérdés

Úgy látom, már vannak elektromos fogkefék is. Nem korai még ez egy kicsit?


Mi azt használjuk és imádjuk, mert tényleg sokkal jobban tisztít, de egy ilyen pici gyereknek talán még túl korai nem?


Ti milyet ajánlotok?



2014. nov. 17. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi signalt használunk!az elektromos nem jött be neki:)
2014. nov. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De az elektromos nem sikálja durván a fogínyét? Mert azért van abban erő és nekünk se mind jött be, van amitől vérzik is az ínyünk. Ezért félnék azt egy 1,5 évesnek adni.
2014. nov. 17. 10:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a gyerek választja ki a fogkefét a drogériában a gyermekfogkefék közül, aminek tetszik a mintája. Szerintem bármelyik jó, lényeg, hogy hagyja megmosni :)
2014. nov. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nállunk is a gyerekek válasszák ki ami nekik tetszik olyan mintásat!

Megmondom őszintén én olcsó 99 ft-osat szoktam venni nekik mert én minden hónapban illetve betegség után dobom ki és újjat veszünk!

2014. nov. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!