Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van itt olyan fiú aki használ...

Van itt olyan fiú aki használ intim gyantát szőrtelenítésre?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy a borotvát túl sűrűn kell használni és már másnap olyan mint a sündisznó és ez a barátnőmnek nem igazán tetszik ezért gondoltam kipróbálom a gyantát vélemény??

2016. febr. 28. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld és aztán írd ide a tapasztalatokat mert én még nem próbáltam, de érdekel!
2016. febr. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jobb lett volna tapasztalat. :) Nem arra kérdeztem a véleményt hogy ki szerint próbáljam ki xD
2016. márc. 1. 17:04
 3/4 anonim válasza:
Rohadtul fog fájni XDDD Viszont az eredmény azon múlik, hogy hogyan reagál a bőröd a gyantára :)
2016. márc. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jó ötlet, bátorítalak! :)


Én fiúként évekig gyantáztattam intim részeim kozmetikusnál. :) Barátnőmnek és nekem is nagyon bejött, mert sokáig full sima volt, ami nagyon tetszett. Egy hátránya van, hogy amikor kezd nőni, akkor nem lehet rögtön gyantázni, hanem meg kell várni hogy legalább 5mm legyen. A fájdalom nem vészes, kicsit fáj ugyan, de simán kibírható. :) Ennyit megér a 2-3 hét tökéletes simaság. :) Viszont mindenképpen kétszemélyes mutatvány, magadnak nem nagyon tudod megcsinálni, mert nincs négy kezed. Én mindig két kézzel feszítettem a bőrt, a kozmetikus még eggyel, és a másikkal pedig kente és rántotta. :)

2016. márc. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!