Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Forever Living tesztel...

A Forever Living tesztel állatokon?

Figyelt kérdés
Eléggé vegyes információkat hallottam erről. Esetleg valamelyikőtök dolgozik a cégnél, és tud-e ilyesmiről?
2016. febr. 29. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!Egyértelműen nem folytat állatkísérleteket.Ezt a megfelelő védjegy is igazolja.
2016. márc. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mármint a nyuszis logó? :)) amúgy hallottam olyanokat, hogy folytat, mert kínában jelen van, de a hivatalos oldalon nem lehet kínaira állítani, az országok között csak hong-kong van jelen, szóval... :D köszönöm a választ :)
2016. márc. 1. 20:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, a nyuszis logó.Nem Kínában készülnek a termékek, az USA-ban fejlesztik őket. Valóban Kínában is elérhetők a termékek, csak nemzetközi szponzorálás ott nem lehetséges, ezért nem lehet megtalálni a nemzetközi oldalon.
2016. márc. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem, nem tesztel, ahogy egyik másik hasonló cég sem tesztel... Mégpedig azért, mert nincs ilyen feladatuk... Ha megjelenik/felfedeznek 1-1 új hatóanyagot, vannak erre szakosodott orvosi/kutatói csoportok, akiknek az a munkájuk, hogy az új hatóanyaggal állati majd emberi kísérleteket végezzenek... A forever nem egy kutató cég, ő mindössze összerakja a meglévő alapanyagokból a terméket, majd eladja azt... Ettől függetlenül minden alapanyag amivel dolgoznak, atesett állati kísérleteken, csak éppen ezt soha nem a forever feladata volt elvégezni...

Csak ehhez már egy kis ész is kellene...


Pl ott a garnicia plusz tablettájuk. Fő hatóanyaga a HCA...

Valaki valamikor felfedezte a HCA-t, nem nem a forever fedezte fel... Ekkor kutató csoportok elkezdték kutatni, született millió tanulmány magáról az anyagról, majd ezeket a tanulmányokat böngészve efy foreveres termékelőállító élelmiszer mérnök kiválasztotta, jogy igen ez kell nekünk... Azóta gyártanak HCA tartalmú tablettát és elmondhatják, hogy ők aztán egy rohadt állatkísérletet nem végeztek...

2016. ápr. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

kedves utolsó, nekem az valahogy feltűnt, hogy a Forever Living nem kutatócsoport, viszont vannak olyan cégek, amelyeknek menet közben letesztelik az összetevőiket állatokon, vagy a végterméket, "mert csak". C: lásd, míg egy xyz márkájú, pl. nivea dezodor előállításához szükségesek voltak állatkísérletek, mert kínába beszállítják, ergo a nyúlra rákentek töménytelen krémet, és látták ,hogy ettől aztán nem lesz jó szerencsétlennek, addig a forever livinggel ez nem történt meg.


de ennyi erővel mindannyian szedtünk már állatkísérletes gyógyszert be, a jóanyánk lehet meg is etetett anno állatkísérletes tápszerrel, és a felsőt, amit viselünk nem kizárt, hogy a fél karú bombayi kislány varrta, szóval gyűlölködjünk csak, ahol tudunk. :))

2016. ápr. 8. 19:08
 6/6 anonim ***** válasza:
nem gyűlölködtem egyáltalán, pusztán leírtam, hogy ez csak egy idióta marketing fogás és minden mögött vannak állatkísérletek...
2016. ápr. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!