Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Forever Living Products-tól...

A Forever Living Products-tól melyik termékek jók a hajhullásra?

Figyelt kérdés
esetleg vmi kezelést a termékek közül.
2011. szept. 5. 18:06
 1/10 anonim ***** válasza:

ezt nem a neten kérdezzük meg , hanem a forgalmazótol.....

am meg valamelyik tabletta kérdezd meg tőle!!!Nagyon jók a termékek.

2011. szept. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%

A forgalmazó lehet hogy szarr.á dícsér mindent csak vedd meg, a kérdező meg gondolom a tapasztalatokra kíváncsi.


Ennyi erővel semmi sem a neten kéne kérdezni, hanem mindent az üzletekben, ami bizonyos termékkel kapcsolatos.

2011. szept. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Tudom,hogy már nem mostani kérdés, de látom,hogy kokrét válasz nem érkezett. Szerintem az A-Beta-CarE és a sampon jó párosítás. Ha azóta már megszűnt a probléma, akkor kérlek írd meg, hogy mivel sikerült megszüntetni, hagy okosodjak :)
2011. nov. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az A-Beta az egyik plusz sampon és First. Viszont ez mindenkinél egyéni tud lenni van akinek pl nem jó a First a fejbőrre fújva.

A forgalmazókról meg annyit, hogy csak a pancser fog mindent agyon isteníteni. Aki segíteni akar és gondolkozik is egy kicsit az nem csak egyszer akar valamit rádtukmálni.

2012. febr. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A Forever forgalmazók között akkor eddig csak pancserekkel találkoztam, kb. 40-nel. Mindegyik mindent halálra dícsért, minden bajra idd, kend, tökmindegy hogy hajhullás vagy mandulagyulladás.
2012. febr. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

40 forgalmazó?? Nem tudom minek jössz ide kamuzni. A legtöbb ember egész életében nem találkozik 40 forgalmazóval, sőt sokan még eggyel sem.

Engem eddig összesen kettő vagy három keresett meg, az elsőnél azt sem tudtam meg, hogy melyik ez a cég, mert megmondtam, hogy nem érdekel és nem is nyaggatott ezzel. Pedig én elmegyek és megnézek mindent, meg meghallgatok mindent, de eddig mégis csak kettővel vagy hárommal találkoztam. Amwaynél is ez az átlag. A biztosítóknál is hasonló az átlag.

Persze ha te keresed direktben őket akkor lehet 40 is.

2012. febr. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem kamu, hanem Forever találkozó :) Nem mondta el az ismerősöm, mire hív el, csak ott tudtam meg, hogy az. Lehet egyébként, hogy többen is voltak, ez csak egy kb. szám volt. De a munkahelyemen is volt forgalmazó és a rokonságban is van pár.


Számolj, gondolkozz....utána jöhetsz a rágalmazással.

2012. febr. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

És hozzáteszem, hogy mint valami szektában, folyamatos bólogatással dicsértek mindent. Minden jó a hajhullásra, meg az epebajra, meg a meg mit tudom én még mire.....kend, igyad, egyed, ez volt a lényege, és tökre egészséges és szép leszel 100 éves korodig. Nekik ez az üzlet, dicsérni minden terméket.

Anyósomnak is kedvenc mondata a "használj rá First-öt" :) Akár torokgyulladásom volt, akár a gyereknek lett piros a popsija, akár az ekcémámról esett szó, rögtön elmondta ezt a mondatot.

2012. febr. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

LEhet ha nem lennél ennyire elvakult és legalább kipróbáltad volna a Firstöt nem írnád a hülyeségeidet.

Azt sem tudod, hogy mi az a szekta, de szektázol itt. Na jól van leülhetsz egyes.

2012. febr. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A termékekről ez a véleményem:


[link]

Javasolt a PubMed és a PubMed central találatok megtekintése.


Vigyázat!! Csak azoknak akik a tényekre kíváncsiak és képesek elviselni az igazságot, akik hülyeségeket akarnak fröcsögni azok még véletlenül se nézzék meg, mert sokkot fognak kapni.

2012. aug. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!