Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan szedjem le a szoke...

Nagy aliz eszter kérdése:

Hogyan szedjem le a szoke hajfesteket a hajamrol?

Figyelt kérdés

sziasztok :)

Lenne egy nagy keresem es kerdesem,hogyan tudnam leszedni a szoke hajfesteket a hajamrol. A tegnap festettek meg ombre-ra a barna hajamat de a fodrasz egy kisse el rontotta es sehogy sem nez ki es az a baj hogy eleg nagy feluleten van a szoke.:( Majus vegen lesz a ballagasunk es nem szeretnek igy kinezni mint most. Kerlek segitsetek es hogyha tudtok olyan lehetoseget hogy hazilag valamilyen gyogynoveny vagy barmi uton akkor annak jobban orulnek mint a vegyi szereknek :)

Elore is koszonom a valaszokat :)



2016. márc. 2. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Fesd le egy egyszerű barnára az egészet
2016. márc. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A szőke az nem rárakott festék, hanem a színpigmenteket szívatták le. Azt nem leszedni kell, hanem újrafesteni. De azért egy kicsit várj még vele, ha most lett festve a hajad.
2016. márc. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A szőke az leszívatás, nem lehet leszedni csak vissza kell pigmentálni és aztán festeni... egy hozzáértő fodrász kell ehhez, nem az aki elrontott egy egyszerű ombrét is. Az szerintem nem is fodrász. Remélem legalább nem fizetted ki.
2016. márc. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat :) en is gondoltam olyansmire hogy vissza festessem de gondoltam ki kerem a velemyeket is :D remelem sikerulni fog :)
2016. márc. 3. 14:52
 5/5 anonim ***** válasza:
vagy próbáld ki a teljesen szőkét!
2016. márc. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!