Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Igaz hogy mikor lemosom a...

Igaz hogy mikor lemosom a hajfestéket a hajamról akkor nem szabad megmosni samponnal a hajat? Csak a köv. Mosásnál?! Ti megszoktátok utána mosni saponnal!

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 15:56
 1/7 anonim válasza:
Ez hülyeség!Miért ne lehetne?A fodrász is ugy csinálja...Meg kell mosni utána samponnal legalább azért is hogy ne legyen annyira durva hajfestékszagú a hajad!
2010. júl. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem fodrász azt mondta,hogy nem szabad rögtön hajfestés után megmosni,csak leöbliteni,mert akkor ha megmosod túl száraz lesz a hajad.Nem tudom igaz-e,nekem fodrász mondta.
2010. júl. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hát ez egy hatalmas baromság és megkérdezném azt a fodrász,h ezt hol tanulta ill. honnan hallota,mert,h ilyet nem tanítanak nekünk az fix!én is fodi vagyok és igenis MEG KELL mosni a hajat festés után,hisz ez is egyfajta "kosz" a hajadon!ráadásul 2szer kell mosni,h minél jobban megtisztítsd a fejböröd töle!ez olyan,mintha úgy mosnál hajat,h csak leölblíted vizzel!akkor tiszta lesz úgy?maga a festés szárít nem a hajmosás,hisz oxigén peroxidot használunk a festéshez ami kiszívja a nedvességet a hajból!minden festés szinleszívással történik:az oxigén színt szív majd a festék befogja a hajad!emiatt száraz a hajad,nem a mosástól,Te Jó Ég!ekkora baromságot....
2010. júl. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

uccsó vagyok!boccsi az offért,de a második válaszolót kérdezném,h neked a fodrászod azt csinálja,h leöbliti a fejedröl a festéket és utána menj isten hírével?vagy meg se mossa a vendégeinek a haját csak felkeni a festéket és utána már mehetsz is haza?ez nem a válaszolónak szól hanem a fodrászának!néhány fodrász olyan sz@rságokat tud mondani szegény vendégének!egyébbként meg vagy elégedve vele?mert aki ilyet mond arra kiváncsi lennék,h hogyan dolgozik!akkor ezek szerint fixálót se tegyünk a dauerre,mert az szárít,mert ez kb.olyan!

bocsi csak kiakaszt a hülyeség

2010. júl. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia.Második válaszoló vagyok.Igen csak leöblitti festés után,megszáritja ennyi.Hát,hogy meg vagyok-e elégedve vele?Festeni szépen befestette,de nem tudom,hogy honnan vette ezt,hogy nem jó megmosni festés után a hajat,majd rákérdezek.Amúgy utoljára magamnak festettem otthon és akkor megmostam a hajam rögtön festés után,balzsamot is raktam rá és nem lett semmi baja.
2010. júl. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én rendszeresen megmosom samponnal, sőt 2-szer is, hogy kijöjjön belőle a festék.

utána teszek rá pakolást 20 percig rajtahagyom és tökéletes.

2010. júl. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a fodi vagyok!hát persze,h nem lesz tőle semmi bajod ha megmosod!pont az a legrosszabb ha nem mosod le,mert nem tud szellözni a fejbör!ráadásul annyira kell mosni amíg színt ereszt!nem tudom milyen fodrász lehet az aki nem mossa le a festéket.............na mind egy
2010. júl. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!