Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a londa...

Mi a véleményetek a londa hajszínezőkről? 24 mosásig tartó, fekete. Próbáltátok már? Tényleg kikopik? Vagy olyan mint a tartós festék és várhatok majd amíg lenő?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 1. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kopik ki.Max egy picit fakul.Sajna lenövést kell majd várnod.Egyébként nekem a Londa termékektől intenzíven hullott a hajam!!
2010. ápr. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hm.. :S nekem így is hullik. nem hiszem el, hogy nincs fekete hajszínező. én csak pár hétig vagy hónapig akarok fekete lenni :D köszönöm a válaszod! mások tapasztalatait is várom.
2010. ápr. 2. 12:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyik se kopik ki teljesen. Az ilyen 24 hajmosásosak ugyanolyan hajfestékek, csak ammónia nincs bennük, ezért kicsit gyorsabban fakulnak, minta normál. Az, hogy itthon színezőnek hívják egy fordítási hiba és mostmár elnevezéssé vált az ilyen termékeknél...
2010. ápr. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!