Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan hasznaljam a ricinusola...

Nagy aliz eszter kérdése:

Hogyan hasznaljam a ricinusolajat hajpakolasra?

Figyelt kérdés

Sziasztok :) !

Szeretnem nagyon gyorsan megnovelni a hajamat es sokat olvastam a ricinusolaj hajpakolasrol. Mindenhol mas es mas modon irja le a hasznalatat igy nem tudom eldonteni hogy melyiket is alkalmazzam. Aki hasznalta mar kerem irja le hogy hogyan is kell hatasosan hasznalni es hogy telleg olyan jo e mint mondjak.



2016. márc. 5. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia

hát nagyon gyorsan nem fogod tudni megnöveszteni. de nekem olyan ember mondta akinek szép hosszú haja lett tőlle.

Csak annyit csinált hogy hajmosás után a kezére tett beőle és a fejbőrébe bele dörzsölte úgy vizesen. hagyta egy 1-órát rajta és utánna ujból megmosta a haját ,annyit mondott még hogy elég nehéz volt kimosni teljesen belőle.de ezt 2-3 hetente 1-szer megcsinálta 2 hónapig aztán szép és hosszú haja lett fenékig ért neki :)

2016. márc. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Noblesse Oblige ***** válasza:

A lényeg: ricinust töményen sosem szabad használni! Kell mellé másik olaj vagy tojás, amivel elkevered és úgy megy a hajra. Ha tömény a hajadnak azt onnan tudod, hogy sokkal több hullik a mosás-szárítás-fésülés után mint szokott. Ha nincs otthon más akkor sima étolajjal is oldhatod a ricinust. De nagyon jó még a tojás+ricinus pakolás is. 1 kiskanál olaj és egy egész tojás összeverve. 1-0,5 órát hagyod a hajon és megmosod. (tojásnál azért fontos, hogy ne forró vízzel mert kicsapódik a fehérje, és szedegetheted a tojást a hajadból :D )


Nekem nem gyorsabban nőtt, hanem nem nőtt a lapockámnál tovább sohasem. A ricinus hatására, 1 év alatt lett fenékig érő a hajam.

2016. márc. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat minden keppen ki fogom probalni es remelem sikerrel jarok :)
2016. márc. 7. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!