Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha vissza szeretném festeni a...

Ha vissza szeretném festeni a hajam barnára mennyi idő kell hozzá? Visszapigmentálást kb. hányszor kell elvégezni?

Figyelt kérdés

Ilyen volt az eredeti szín: [link]

Jelenleg ilyen,egy évig kellett szőkítenem: [link]

viszont a fejem teteje vörös-sárga színekben pompázik,nem lehet vele mit kezdeni,samponok sem segítenek,egyszerűen nem akar szép szőke lenni,fodrászom(van saját fodrász szalonunk) azt mondta jövő héten megpróbál valamilyen festéket rá tenni és ha nem sikerül akkor adjam fel,annyira erősek a vörös pigmentjeim,hogy le fogja dobni.Anyu haja is ilyen,mikor fiatal volt ugyan ezen ment végig,végül maradt a barna hajnál.Kezdek beletörődni,pedig a szőke nagyon jól áll a zöld szemeimhez,de annyira zavaró :/ arra is gondoltam,hogy levágatom egész rövidre,mindig is ki szerettem volna próbálni és vissza festem barnára


2016. márc. 5. 16:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!