Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jó lenne a BB krém a problémámra?

Jó lenne a BB krém a problémámra?

Figyelt kérdés

Nah szoval elegge sok pattanas van az arcomon, de igy "csoportosulva". Szoval 3-4 van az arcom oldalan 5-6 a homlokomon egymas mellett. Megprobaltam korrektort hasznalni ez ellen, de mindegyiknek nagyon mu hatasa van, raadasul a borom szaraz, igy mindig lehamlanak azok a reszei az arcomnak. Szoval ezert gondoltam, hogy nem e lenne jobb minosegi (nem garnier es tarsai) bb krem ezekre a teruletekre hogy hidratalja es eltuntesse a pattanasaimat.

Szerintetek jo lenne ra? Vagy esetleg orulnek ha ajanlanatok ra valamit

Borgyogyaszom azt mondta hogy ha akarok valami ilyesmi sminket hasznalni, akkor ezeket ajanlja. (Mert amugy nem sminkelek)

Elore koszonom a valaszokat, es bocsanat az ekezetek miatt :)



2016. márc. 6. 21:06
 1/9 A kérdező kommentje:
+elfelejtettem, hogy alapozot semmikep nem akarok hasznalni
2016. márc. 6. 21:08
 2/9 anonim ***** válasza:
Ajánlom neked a Rimmel matt bb krémjét, vagy a clinique anti blemish solutions bb krémet. Mind2 fantasztikus
2016. márc. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A rimmeles csak abban jó, hogy nekem nem okozott pattanásokat, a clinique-es segít, hogy eltűnjön.


Használj mellé teafás cuccokat a body shopból.(azóta lett makulátlan a bőröm :D)


[link]

2016. márc. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mi bajod a Garnier-val, én azt használom, amióta van nagyon világosban.


Pattanásokra nem BB krém kéne, hanem arctisztító, hidratáló, pakolás.


Alapozóval megint csak mi bajod, nekem olyanok vannak, amiknél a BB krém sokkal erősebb fedésű.

2016. márc. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Catrice camourflage cream korrektor a legjobb!! 1000ft kb
2016. márc. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A legjobb lenne, ha a pattanásokat előznéd meg, és akkor nem kellene semmiféle korrketor. Az ilyen dorgériás sz@r krémekkel nem sok mindent érsz el tartósan és hosszú távon.
2016. márc. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Eltüntetni egyik sem fogja a pattanásaid, max elfedi. Koreai BB-k közt akad jó. Pl Holika Clearing. Boltiak semmit nem fednek. De korrektor akkor is kell rá (Catrice Camouflage szépen fed mindent), mert magában ezek nem full fedésű dolgok. Ha full fedést akarsz akkor Dermablend alapozót vegyél. Vagy először kérj patikában tesztert/mintát belőle. Mert nyilván az sem mindenkinek megfelelő, ki kell próbálni.
2016. márc. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat :) de azért írtam hogy járok borgyógyászhoz, hogy megelozzem ezeket a tamadasokat, hogy nem kellene droerias sz@rokat hasznalnom. NEM HASZNALOK DROGERIAS DOLGOKAT csupa nagybetuvel... Hodratalom a borom es MEGELOZOM a pattanasokat. De ettol fuggetlenul mindig van és ha pirosak zavarnak. A tobbi pedig ott van a kerdes alatt...
2016. márc. 7. 17:25
 9/9 A kérdező kommentje:
Az eltuntetes alatt fedest ertettem, szoval itt gy kis felreertes esett. A garnierrel nem lenne bajom, de rengeteg rossz osszetevoi vannak, amiknek es nem vagyok partoloja... Alapozot pedig azert nem szeretnek hasznalni, mert nem hidratal, es a borgyogyaszom nem ajanlja
2016. márc. 7. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!