Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy ilyen frufru-val kell...

Egy ilyen frufru-val kell valamit reggelente csinálni hogy így álljon és ha igen, akkor konkrétan mit? (link a leírásban)

Figyelt kérdés
[link] Thehairstyler.com/hairstyle_views/front_view_images/1045/original/Christina-Ricci. Jpg

2016. márc. 7. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs link
2016. márc. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

jajj,bocsi,rosszul küldte el...

[link]

2016. márc. 7. 18:32
 3/6 anonim ***** válasza:

nekem nagyon bejön ez a frufru a csajokon

kár hogy csak kevesen hordják így

2016. márc. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hajtól függ szerintem.

Még általánosban volt ilyen frufrus osztálytársam, neki így állt. De alapból szögegyenes haja van. Gondolom nem nagyon formázgatta, akkoriban a 10 alatti gyerekek nem ezzel foglalkoztak. :D

Nekem is volt ilyen pónifrufrum pár éve, így csak akkor állt, ha kivasaltam. Bár beszárítva jobban szerettem, így olyan lapos. Minden reggel muszáj volt újraformázni, mert mindig elaludtam. (Inkább le is növesztettem, kevesebb macera. :D) Egyébként nem vészesen macerás, de egy plusz 10 percet rá kell szánni kb.

2016. márc. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :) Egyenes hajam,de azért nem szögegyenes de reggel 10 perc hajvasalásra belefér :)
2016. márc. 8. 10:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez sztem oldalfrufru, az enyém is ilyen "lyukacsos", ha az arcomba fésülöm. :)
2016. ápr. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!