Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett fekete hajam van....

Festett fekete hajam van. Hogyan tudnám lenöveszteni? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés
Sziasztok! Körülbelül 2 éve van feketére festve a hajam. Az első pár hónapban a teljes hosszát festettük utána már csak a tövét 2 havonta. A Wellaton lila dobozos feketéjét használom. Az utóbbi fél évben nagyon el kezdett hullani a hajam. Rendkívül sűrű volt most pedig már csak a fele van. A Dr. Immun hajsamponnal mosom egy héten kétszer amitől egy kicsit javult a dolog de 2 hete festettük a tövét és azóta megint hullik. Leszívatni nem szeretném mert tudom hogy rendkívül ártalmas a hajnak ezért arra jutottam hogy lenövesztem. Az eredeti hajszínem középbarna vagyis lenövesztésnél nagyon látszana a különbség ezért arra gondoltam hogy a tövét mindig kicsit sötétebb barnára festeném. A kérdésem az lenne hogy a barnától is ennyire hullana? Vagy a lenövesztés idejéig inkább használjak színezőt? Bocsánat a hosszú regényért. 21/L

2016. márc. 11. 10:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a feketétől akarsz megszabadulni akkor ne festegesd a hajad hanem használj hajradírt, pl Nirvel Color Out, kiszedi a feketét és nem árt a hajadnak.
2016. márc. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És ezt hol lehet kapni?
2016. márc. 11. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!