Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mondanátok jó hajnövesztőt?...

Mondanátok jó hajnövesztőt? Hogyan növesszem meg gyorsan a hajam?

Figyelt kérdés
Túlságosan is levágták a hajamat és vissza szeretném növeszteni, lehetőleg gyorsan, mert nekem a rövid haj nagyon nem áll jól. Ricinusolajat próbáltam már, nem jött be.. A Vitanol C kiment a forgalomból vagy még van? Jó az? Mondanátok még hajnövesztő sampont,krémet, vagy valami mást?

2016. márc. 11. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Én vettem ricinusolajat a gyógyszertárban és abból csináltam pakolást. 1 db tojást keverd össze a ricinussal plussz tegyél bele egy kis élesztőt vagy sört is! Gyönyörűen fényes és ápolt lesz tőle a haj, serkenti a növekedést is. Fontos, hogy a fejbőrbe jól dolgozd bele és hagyd rajta egy 20percet.
2016. márc. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem létezik hajnövesztő szer. A haj semmiféle külső kencétől nem fog gyorsabban nőni. Belsőleg meg annyi hogy élj egészségesen és akkor maxon nő.
2016. márc. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bezonyám! A hajnövesztés nem megy pik pak! Türelem,idő,sok folyadék,sok vitamin:zöldség,gyümölcs!Ha nagyon muszáj szedj a neked való vitamint! :-)
2016. márc. 25. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem ami bejött (szőke hajam van):

kb annyi pakolást kell keverni, amennyi hajfestékből kellene, hogy befesd az egész hajad.

-fél dl ricinusolaj

-egy evőkajál argán olaj (vagy más olaj, pl oliva)

-sok hajpakolás -én néha 2-3 különbözőt is összekeverek

-2 evőkanál kókuszolaj (ez is serkenti a növekedést!)


ha te is szőke vagy:

-citromlé

-kamilla

-tojássárgája


ha barna hajó vagy, tudom, hogy kávé jó bele, de nézz utána.


A trutyit este kend a hajadra úgy, hogy a fejbőrödre kened mindenhova aztán eloszlatod a végeken. Segít, ha nedves kézzel oszlatod el.


Csavard a hajadat a fejet búbjára, és tekerd be az egészet alufóliába, a meleg is segíti a hatást.


Reggel most meg a hajad normálisan, balzsam nem fog kelleni.


Én heti egyszer szoktam hajat mosni, és évente kétszer egy hónapig csinálom meg ezt a kúrát. Nagyon szép lesz tőle a hajad, egészséges, a végei nem lesznek szárazok, de ha töredezettek a hajvégeid, ajánlom, hogy először vágasd le, és utána kezdd el növeszteni. Ha jól ápolod a hajad, akkor elég félévente egy cm-t vágatni belőle. (de havonta vágd le magadnak a töredezett hajszálakat!)


Nekem ettől a pakolástól egy hónap alatt kb 3-4 cm-t nő a hajam :) nem tudom, hogy ha többször viszed fel, vagy tovább csinálod mi lesz az eredménye, de én nem javasolnám, hogy heti egynél többször csináld, ha normális a hajad.

2016. márc. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!