Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nő mostanában hamarabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nő mostanában hamarabb vissza az arcszőrzetem?

Figyelt kérdés
Már túl vagyok a serdülőkoron és mégis egyik nap megborotválkozom és a másik nap már rendesen borostás. Így szinte már naponta kell. Más is van így? A lányoknak bejön ez egyébként? 19 éves vagyok.

2014. nov. 19. 13:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindez attól függ, hogy te milyen nemű vagy.
2014. nov. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerinted mégis milyen nemű vagyok? Fiú vagyok, ha nem esett volna le.
2014. nov. 19. 13:43
 3/9 anonim ***** válasza:

Mert idősödsz, egyre rosszabb lesz. :D Nem kell besz..ni, nagyon sokunknál így van, egyre több lesz, erősebb, durvább. Ha nem szeretsz borostás lenni akkor bizony naponta kell majd borotválkoznod, de meg lehet szokni :D

Amúgy nagyon sok lánynak bejön, szval ne parázz miatta! :)

25/F

2014. nov. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

egyre többet iszol;)


én irigyellek, 25 vagyok de csak foltokban nő...

Szóval nekem mindenképpen muszáj naponta borotválkoznom, különben idiótán nézek ki.

Ha legalább rendesen nőne néha ki lehetne hagyni 1-2 napot :/, sőt akkor sztem csak trimmelném.

2014. nov. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem iszom alkoholt egyáltalán :)
2014. nov. 19. 14:57
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez bizony a korral jár, van akinek hamarabb, van akinek később jön el az az idő, amikor naponta kell borotválkozni. Néhány lánynak bejön a borosta, de az orális szexet (i.e. nyalást) mind utálja borostával.
2014. nov. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
de legalább már látszik h férfi vagyok :D
2014. nov. 19. 16:28
 8/9 anonim válasza:

A borosta szexi! ;)

18/L

2014. nov. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Már túl vagyok a serdülőkoron és mégis... "


Nem mégis, hanem éppen ezért.

2016. márc. 12. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!